Тема здоров’я вкрай важлива як для дорослих, так і дітей. Тому сьогодні пограли в гру-блуканину “У пошуках здоров’я” з учнями сьомого класу Миколаївської гімназії №12 .
Складові здоров’я, цікаві факти, чинники впливу на здоров’я, 7 правил здорового способу життя – та ще багато чого цікавого дізналися наші читачі.
Пограли в гру “На прийом до лікаря”, з’єднували частини прислів’їв про здоров’я, відповідали на питання вікторини, зачитували цитати відомих людей, ділилися своїм досвідом один з одним.
Бесіда про здоров’я – це ще один привід нагадати кожному, що треба турбуватися про себе, про своїх близьких і не забувати про спорт, харчування та позитивні емоції. ![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f970.png)
![🥑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f951.png)
![⛹️♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t75/1.5/16/26f9_200d_2640.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f970.png)
![🥑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f951.png)
![⛹️♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t75/1.5/16/26f9_200d_2640.png)