![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
У нас сьогодні був насичений день, адже, знань із кібербезпеки багато не буває!
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Як себе поводити у мережі, що таке цифрова дистанція, чи потрібно дотримуватись норм поведінки у Інтернет ми поспілкувались з неймовірними учнями 4-х класів Миколаївської гімназії №12
![😍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1.5/16/1f60d.png)
під час онлайн-заняття “Digital-етикет”
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Під час онлайн-заняття “Ділися з обачністю”, яке проходило з активними учнями 3-х класів Школи-інтернат №7 ми роздивились різні випадки, які можуть трапитись з юними користувачами мережі; продивились фотографії і визначили, якими можна і якими не бажано ділитись.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Ви коли-небудь відчували емоції, коли читали або писали повідомлення в мережі інтернет?
А ми сьогодні, на онлайн-занятті “Звертаємо увагу на почуття”, разом із веселими і розумними учнями 3-х класів Миколаївської гімназії №11 вчилися розуміти співрозмовника, якого не бачимо, виключно по його повідомленнях. Спілкувались на тему, чи потрібно нести в мережу інтернет добро.
Дякуємо всім учням за активність і вчителям, які прагнуть виховувати громадян цифрового суспільства
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)