29 січня – трагічна і водночас велична дата – День пам’яті Героїв Крут. Саме в цей день 106 років тому полягли славні сини України, патріоти, які віддали своє життя за Батьківщину. Їм було по 17-18 років…
Студенти-гімназисти стали на захист держави від підступного ворога, який продовжує свою криваву справу і, як 100 років тому, йде війною на нашу землю.
Учні восьмих та дев’ятих класів Миколаївської гімназії№ 25 були учасниками заходу “Україною жили, за Україну полягли” . Вивчали свою історію, переглядали архівні фото та документи, дивилися трейлер до фільму “Крути 1918”, відповідали на питання гри-вікторини, декламували вірш Павла Тичини “Пам’яті тридцяти”.
Читайте, вчіть, пізнавайте нашу історію, щоб бути гідними громадянами України!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)
Віримо в нашу Перемогу! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Віримо в ЗСУ!![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)