![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f310.png)
Перед початком зимових канікул тема безпеки в Інтернет для юних громадян Цифрового світу стає надзвичайно актуальним. Саме тому, сьогодні, 27 грудня ми зустрілися з учнями 4 класів Миколаївської гімназії № 25 під час заняття з інформаційної культури “Ділися з обачністю” та учнями 2 класів Школи-інтернату №7 під час заняття “Безпечні канікули із Всесвітньою мережею”
Ми розглянули різні випадки, які можуть трапитися з юними користувачами мережі; продивились фотографії і визначили, якими можна і якими не бажано ділитись.
Діти поділились прикладами із власного досвіду, які траплялися з ними під час користування мережею.
Бажаємо усім безпечних і цікавих канікул.
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)