1 жовтня вся країна
відзначала День Захисників та Захисниць України, День українського козацтва і День Покрови. Недарма ці три свята об’єдналися в один день, адже наша історія повторюється і сьогодні. Колись славні козаки
захищали Україну, а тепер і наші військові боронять країну. Ми маємо знати історію країни і своє минуле, щоб творити сьогодення та майбутнє України ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![⚔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1.5/16/2694.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Протягом тижня до наших інтерактивних онлайн-уроків “Подорож у козацькі часи” долучилися багато учнів різних шкіл та гімназій нашого міста. Учні 3 та 4 класів активно долучалися до розмови, із задоволенням виконували запропоновані завдання, демонстрували свої знання та вміння. А ще ми познайомили школярів із класним пригодницькими книгами про козаків.
Дуже раді, що дітям подобаються запропоновані форми уроків