Десь серед полів безкраїв,
Серед рік-струмочків
Є наш диво-Миколаїв,
А ми його сини й дочки.
(А. Дем’яненко)
Напередодні дня міста маленькі миколаївці Миколаївської гімназії № 13 та Школи-інтернату № 7 віртуально мандрували рідним містом і краєм та ще й визначали 7 чудес Миколаївщини. Діти дізналися про цікаві локації, неймовірні історії і таємниці Батьківщини. А наприкінці онлайн-уроків ми разом придумували побажання для Миколаєва ![⛵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/26f5.png)
![⛵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/26f5.png)