Це питання, яке не потребує відповіді і, в той же час, без відповіді його залишити не можна.
Знання та розуміння історії та видатних історичних постатей свого народу є дуже важливим чинником, який визначає наше розуміння культури, традицій і менталітету рідного краю. Такі знання допомагають зрозуміти, як формувалася нація, які проблеми мала вона в минулому та як боролася з ними. Крім того, знання історії нашого народу допоможе вдосконалити та розвити навички критичного мислення, що є надзвичайно важливим у наш час.
Дякуємо Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association, котра сприяє підвищенню рівня історичної обізнаності серед українців: від найменших до найстарших і завдяки якій Миколаївська обласна бібліотека для дітей отримала серію чудових історичних книг «Пилип Орлик і мазепинці».
У виданні вперше опубліковано архівні документи доби Івана Мазепи та Пилипа Орлика, що висвітлюють політичну ситуацію в Гетьманщині, проблеми створення європейської коаліції, спрямованої проти москви та просто – повсякденне життя Гетьманщини тих часів.
Книга стане у нагоді історикам, джерелознавцям, архівістам, а також усім, хто цікавиться історією України.
![](http://www.laginlib.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343757942_775617170623391_2669068627945336809_n-1024x462.jpg)
![](http://www.laginlib.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343687941_560648716155015_6910025056642878200_n.jpg)
![](http://www.laginlib.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343437324_581562460619482_3118863614466511934_n.jpg)