Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотека - читачам


     Бібліотека - читачам  Інформаційні списки літератури, дайджести для організаторів дитячого читання

Бібліотека: сім'я, виховання, школа

Шановні колеги!

   Духовна криза людства – нині найбільша тривога світу. І саме ця криза вимагає перебудови і нового підходу до гуманітарних цінностей. Сьогодні Україна перебуває в новій соціальній реальності, що вже призвела до зміни духовних і моральних цінностей громадян. Духовне відродження українського народу неможливо уявити без впливу книги, бо саме книга є одним з активних чинників виховання: виховання совісті, моралі, національної свідомості, любові до рідного краю та рідної мови. Звичайно, виховання книгою потрібно починати з самого дитинства, це є головним завданням бібліотекарів.
   Щоб дитина полюбиаи книжку і читання, бібліотекарю повинні допомагати батьки та вчителі. Потрібно замислитись над тим, як зробити книжку другом для дітей і помічником у їх вихованні. Це довга і клопітка праця: щоб досягнути успіху, доводиться діяти вдумливо і терпляче.
   З чого почати? Насамперед потрібно ознайомитися зі змістом багатьох дитячих книжок, та зі статями, які представлені в інформаційному списку.

   Розділи:

  1. Виховання сучасного читача
  2. Мама, тато, я – читаюча сім`я
  3. Виховуємо читаючого учня
  4. Виховні заходи з популяризації книги
  5. Список книг, рекомендованих для сімейного читання
  6. Лікування книгою, або Бібліотерапія
  7.    У межах розділу публікації подано за алфавітом прізвищ авторів та назв публікацій.    
© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.