Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотека - читачам

Бібліотека - читачам   Острів Журляндія

Для молодшого шкільного віку

Передплата на І півріччя
Барвінок

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.barvinok.info/
e-mail: barvinok@svitonline.com

Зміст:

Щомісячний український літературно-художній журнал (молодший та середній шкільний вік). Назва журналу походить від назви однойменної рослини - барвінку. На кожній сторінці «Барвінку» перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий і безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, найкорисніше, та про те, яке майбутнє чекає на тебе і як здійснити свою мрію. Отриманими знаннями ти здивуєш усіх.

В Д Г

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua/vydannia/4//
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«ВДГ» – видання для вас, якщо вам від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням прочитає уся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!

Весёлые животные

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт:http://www.comicsoid.ru/products/Animals/animal.asp

Зміст:

Щомісячний український літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Назва журналу походить від назви однойменної рослини - барвінку. На кожній сторінці «Барвінку» перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий й безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, найкорисніше, та про те, яке майбутнє чекає на тебе і як здійснити свою мрію. Отриманими знаннями ти здивуєш усіх.

Джміль

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
E-mail: jmil@dvsvit.com.ua

Зміст:

«Джміль» — це дитячий журнал, призначений для роботи дорослого з дитиною у родині, дитячому садку та школі. Журнал розвиває творчі здібності, виховує ерудовану, активну і щасливу людину. Саме таке видання мудрий дорослий шукає для своїх дітей.
Створений на основі перевірених практикою науково-обґрунтованих освітніх технологій, «Джміль» легко навчає, розвиває та виховує дошкільнят і молодших школярів.

Карамельки

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://presa.ua/karamel-ki.html

Зміст:

«Карамельки» - Пізнавально-розважальний журнал для малят. У кожному номері - яскраві наклейки, творчі майстер-класи, прописи, розмальовки. Ми навчаємо граючи!. Отже, розмальовка, саморобка, розвивальні завдання, пластилінова країна + безліч яскравих наклейок у подарунок чекають на вас!

Куля

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.kulia.com.ua/
e-mail: kulja@polytrade.lviv.ua

Зміст:

«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрівок по замках нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи та найголовніше — подружившись із «Кулею», ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особисті знання та вміння. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь в яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!

Пізнайко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://posnayko.com.ua
e-mail: posnayko-pochta@niko.kiev.ua

Зміст:

"Пізнайко" - найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри!

Розумашки

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Шановні батьки!
«Розумашки» - журнал для дітей, про дітей та створений разом із дітьми! Маленький читач знайомиться зі світом, що його оточує, в оригінальній ігровій формі. Рубрики видання: Пізнавальна «Чомучка»— прості та змістовні відповіді на чудернацькі запитання дітей. « Що і звідки» — знайомство з фізичними, хімічними, біологічними і технологічними процесами. «Цікаві історії» — історії винаходів та відкриттів. « Наші друзі» — цікавинки про життя тварин та стосунки з ними людини. Розважальні «Задачки-зачіпачки» — оригінальні логічні та математичні завдання. « Дивослів» — завдання з розвитку української мови. « Ігроленд «— кросворди, чайнворди, різноманітні розвивальні завдання. «Розмальовка» — контурний чорно-білий сюжетний малюнок. Виховна « Пригоди щодня» — комікс про життя дитини. Як, по-вашому?

Смайлик

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: smaylik.ok@gmail.com

Зміст:

Дитячий розважально - пізнавальний журнал. (6-10 років). Різноманітні головоломки, кросворди, сканворди, лабіринти, цікаві фокуси, експерименти та багато іншої цікавої інформації для вас, діти!© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.