Бібліотека - читачам   Острів Журляндія

Для молодшого шкільного віку

Передплата на ІІ півріччя
Академія саморобкіна

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://samorobkin.com.ua
e-mail: akadem@pochta.ru

Зміст:

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи. Він допоможе школярям розвинути моторику рук, творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати із різними матеріалами. В кожному номері цікаві саморобки із паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Завдяки журналу-конструктору діти зможуть самостійно зробити не тільки усілякі корисні речі, а і подарунок. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.

Барвінок

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.barvinok.info/
e-mail: barvinok@svitonline.com

Зміст:

Щомісячний український літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Назва журналу походить від назви однойменної рослини - барвінку. На кожній сторінці «Барвінку» перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий й безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, найкорисніше, та про те, яке майбутнє чекає на тебе і як здійснити свою мрію. Отриманими знаннями ти здивуєш усіх.

В Д Г

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua/vydannia/4/
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням прочитає уся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!

Весёлые животные

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.comicsoid.ru/products/Animals/animal.asp

Зміст:

«Весёлые животные» яскравий, барвистий журнал з безліччю фотографій і мінімумом тексту. Це чудовий журнал про природу, вся пишність тваринного світу під однією обкладинкою. Ви дізнаєтесь про дивне різноманіття живих істот, поряд з якими ми живемо, про їх потаємне життя, особливості поведінки. Журнал допомагає нам ближче придивитися до тварин, як вони радіють, переживають, роздумують і розважаються, а також заставляє задуматися про те, що у нас з ними дуже багато спільного.

Веселые уроки

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Яскравий дитячий пізнавальний журнал «Весёлые уроки» пропонує Вам відправитися в захопливу мандрівку по країні знань. В кожному номері також пропонуються до вашої уваги веселі оповідки, вірші, загадки, ігри, корисні поради, сценарії до спектаклів та дитячих ранків. Яскраві малюнки та веселі вірші редактора журналу будуть супроводжувати вас на сторінках журналу.

Диво-Деревце

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.duvo-derevse.in.ua/
e-mail: duvo-derevse@mail.ru

Зміст:

Якщо ти дитина старшого дошкільного або молодшого шкільного віку, то журнал «Диво-деревце» - для тебе. Це розважально-пізнавальний журнал, де ти познайомишся з культурою, художнім словом, традиціями українського народу. З ним ти навчишся шанобливого ставлення до Батьківщини. Девіз журналу – «Дитинство без кордонів».

Коллекция идей

Мова: російська
Періодичність: двічі на місяць
Сайт: http://collection-of-ideas.ru/

Зміст:

«Коллекция идей» - барвистий щомісячний журнал для юних умільців, а також їх батьків. У ньому представлені вироби з описом роботи і схемами різного рівня складності на будь-який смак:
Вироби з паперу: аплікація, оригамі, маски, різноманітна кулінарія;
фігурки з тіста і солодкої мастики;
прикраси для будинку;
природна майстерня і так далі
Ось неповний перелік того, чим може зацікавити журнал вас та ваших батьків.

Куля

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.kulia.com.ua/
e-mail: kulja@polytrade.lviv.ua

Зміст:

«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
   З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрівок по замках нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи та найголовніше — подружившись із «Кулею», ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особисті знання та вміння. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!

Маленька Фея та сім гномів

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«Маленька Фея та сім гномів» – журнал для дівчаток від 5 до 9 років.
   Маленька Фея – це гарненька дівчинка з крильцями. Вона товаришує з сімома гномиками, а ще з читачами журналу. Кожен гномик веде свою рубрику журналу. Є тут і «Логічні Ігри від Ласуна», і «Завдання на розвиток пам’яті від Буркутуна» і «Математика від Веселуна». А ще – пісеньки, віршики, лабіринти, цікаві казочки та майстер-класи. Всього просто не перерахуєш! Та найкраще те, що Маленька Фея допоможе дитині підготуватися до школи та зробить навчання цікавішим!

Маленький розумник

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

"Маленький Розумник" - перший новий журнал для хлопчиків! Ігри, казки та цікаві розвиваючі завдання спеціально для хлопчиків! З машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами! У кожному номері - іграшка та цікаві саморобки! Величезна мережа доріг для маленьких машинок (містом, аеропортом, військовою базою та ще багатьма цікавими речами). Але буде цікавий цей журнал і для дівчаток, оскільки кожен номер присвячено якійсь грі - у дослідників, пілотів, космонавтів, мандрівників тощо. Головні герої - хлопчик Маленький розумник, його сестричка Яся та песик Шило кожного разу пропонують своїм друзям-читачам погратися з ними!

Малятко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Найстаріший український журнал "Малятко" став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшли своє місце як українська народна творчість, так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. У журналі "Малятко" безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань, головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка всередині журналу. Журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і для їх батьків. Він допоможе налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна “ Сторінка для батьків ”. "Малятко" об'єднує покоління читачів своєю теплотою і традиціями.

Маша и Медведь

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/masha-i-medved/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

Інтерактивний журнал для активних дітей 3 – 7 років. Захопливі пригоди, в яких непосидюча Маша рятує Ведмедя, розвеселять і тебе, і твоїх батьків. Під яскравою обкладинкою: захоплюючі історії, комедійні ситуації, персонажі російських народних казок, взаємини героїв. Журнал створений за мотивами популярного мультсеріалу, який дивляться діти всієї країни.

Мурзилка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://murzilka.org/
e-mail: red-murzilka@yandex.ru

Зміст:

Журнал «Мурзилка» — містить кращі зразки дитячої літератури. Це журнал корисного дитячого читання з оповіданнями та казками, яскравими малюнками до них, які створюють дитячі художники. Постійні рубрики журналу насичені цікавими, пізнавальними матеріалами які є гідним доповненнями до глибокого вивчення шкільних предметів : російської мови, природознавства, праці, фізичної культури, образотворчого мистецтва. В кожному номері «Мурзилки» є ігри та кросворди, загадки та головоломки, ребуси, розмальовки та конструкції-саморобки.

Отчего и почему

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Відповідь на будь-яке питання ви знайдете на сторінках цього яскравого пізнавального журналу для дітей. Також для вас казки, оповідання, кросворди, ігри, саморобки. А на допомогу педагогам – сценарії дитячих ранків та спектаклів.

Пізнайко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://posnayko.com.ua
e-mail: posnayko-pochta@niko.kiev.ua

Зміст:

"Пізнайко" - найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.

Професор Крейд

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://kraid.com.ua/
e-mail: professor@kraid.com.ua

Зміст:

Журнал “Професор Крейд” — захоплююче пізнавальне видання для дітей віком від 6 до 10 років. Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук, ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і доступно.

Смайлик

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: smaylik.ok@gmail.com

Зміст:

Дитячий розважально - пізнавальний журнал Смайлик. Для дітей 6-10 років. Різноманітні головоломки, кросворди, сканворди, лабіринти, цікаві фокуси, експерименти та багато іншої цікавої інформації для дітей.

Стежка

Мова: українська
Періодичність: 2 рази на місяць
Обсяг: 20 повноколірних сторінок формату А4.
Сайт: http://stezhka.com.ua

Зміст:

Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» представлений на ринку України 16 років. Журнал розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Увесь матеріал подається у формі гри – найзручнішої та найефективнішої для дітей віком 5-10 років.
У кожному новому номері журналу «Стежка» - захоплюючі розповіді, чарівні казки, вірші, ігри, кросворди, сторінки з вивчення англійської мови, а також завдання на розвиток логіки, дрібної моторики, зв’язного мовлення, цікаві відомості про рослинний та тваринний світ присутні
Сторінками «Стежки» разом з дитиною весело крокують відомі літературні, казкові та мультиплікаційні герої. А якщо Ви незнайомі, то потоваришувати з ними Вам допоможуть самобутні персонажі – допитлива пустунка Крокодівчинка, добрий буркотун Бурчучело та привітна фея Ласкаля зі своїм котиком-помічником Хмарунчиком.

Том и Джерри

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/tom-i-djerri/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

«Том и Джерри» - популярний журнал коміксів. Діти з усього світу з захопленням слідкують за пригодами мишеняти Джері і невезучого кота Тома. Дівчаткам і хлопчикам настільки полюбилися ці мультиплікаційні персонажі, що вони з задоволенням читають нові історії, які постійно трапляються з невгамовними Томом і Джері. Найцікавіші, захоплюючі пригоди нерозлучних друзів-суперників – в яскравих коміксах щомісячного журналу «Том и Джерри». А також в кожному номері журналу є головоломки, анекдоти, кросворди, тести та багато іншого! Журнал «Том и Джерри» - це завжди відмінний настрій!

Умійко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://umiyko.com
e-mail: umiyko@i.com.ua

Зміст:

Дитячий журнал "УМІЙКО" для розвитку творчих здібностей дітей 4 -10 років. Матеріали, запропоновані в журналі, стануть у нагоді вашій дитині на практичних заняттях у дитячому садку та на уроках праці у початковій школі. Тут є :
*Настільні ігри і головоломки, що враховують особливості дитячого сприйняття простору, кольору, кількості, розвиваючи логічне мислення та орієнтування.
*Саморобки, іграшки з природних матеріалів розвивають просторову уяву, сприяють формуванню навичок самостійної праці дитини.
*Орігамі - одночасно розвиток просторового мислення і початок геометрії, тренування дрібної моторики і зорового сприйняття.
*Казки, комікси, веселі історії, цікаві замітки допомагають малюку пізнавати навколишній світ у легкій розважальній формі.

Филя

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: info@merrypictures.ru

Зміст:

Найцікавіші відомості про живу природу, репортажі із зоопарку, веселі вікторини про тварин, екологічні ігри, яскраві фотографії та ілюстрації, мандрівки відомих натуралістів. В кожному номері є додаткова вкладка з розмальовками. Журнал розрахований на дітей від 6 до 12 років.

Шишкін ліс

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://shishkinles.ru/parents/journal
e-mail: Les_Shishin@mail.ru

Зміст:

Дитячий яскравий пізнавальний журнал для дошкільного і молодшого шкільного віку. Читаючи журнал «Шишкин лес», ти зможеш змайструвати іграшки та корисні речі, навчишся готувати смачні страви і проводити справжні наукові експерименти.

Яблунька

Мова: українська
Періодичність: раз у два місяці

Зміст:

Розважально-пізнавальний журнал "Яблунька" для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розмальовки, вікторини, сторінка з англійської - "ми вчимо англійську", ігрові завдання з призами та подарунками і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.


Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
 © 2008 - 2014. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.   При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.