Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотека - читачам

Бібліотека - читачам   Острів Журляндія

Для молодшого шкільного віку

Передплата на І півріччя
Англійська мова в початковій школі

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://journal.osnova.com.ua/journal/8-Англійська_мова_в_ початковій_школі

Зміст:

«Англійська мова в початковій школі» - вивчаємо англійську весело, легко й вільно!
    Містить розробки занять, сучасні методики, поради психологів; завдання на спеціальних сторінках для копіювання.

Барбі

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Всім дівчаткам подобається грати і читати разом з Барбі. У кожному номері журналу – фото, історії, комікси про Барбі та її друзів, розмальовки, головоломки, рецепти дуже смачних десертів, загадки і дуже цікаві конкурси. Журнал «Барбі» цікавий і маленьким модницям, і їх матусям. Читайте, грайте і мрійте разом з Барбі!

Барвінок

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.barvinok.info/
e-mail: barvinok@svitonline.com

Зміст:

Щомісячний український літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Назва журналу походить від назви однойменної рослини - барвінку. На кожній сторінці «Барвінку» перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий й безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, найкорисніше, та про те, яке майбутнє чекає на тебе і як здійснити свою мрію. Отриманими знаннями ти здивуєш усіх.

В гостях у Казки

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://presa.ua/osvita-ditjachi-vidannja/ditjachi-ta-molodizhni-vidannja/v-gostjah-u-kazki.html

Зміст:

«В гостях у Казки» - Стане найкращим другом для вас і вашої дитини. На його сторінках ви знайдете цікаву казку з яскравими ілюстраціями, розвиваючі завдання та вправи, інструкцію до саморобки і доступний рецепт. Отже, розмальовка, саморобка, розвивальні завдання + безліч яскравих наклейок у подарунок чекають на вас!

В Д Г

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua/vydannia/4/
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням прочитає уся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!

Веселий Саморобкін

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Журнал із рукоділля весело навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з картону, пластиліну, дерева, тканини, бісеру тощо. Прищепить любов до праці, навчить допомагати батькам. Завдання для розвитку моторики рук. Помічник для вихователів і вчителів під час проведення творчої роботи.

Весёлые животные

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.comicsoid.ru/products/Animals/animal.asp

Зміст:

«Весёлые животные» яскравий, барвистий журнал з безліччю фотографій і мінімумом тексту. Це чудовий журнал про природу, вся пишність тваринного світу під однією обкладинкою. Ви дізнаєтесь про дивне різноманіття живих істот, поряд з якими ми живемо, про їх потаємне життя, особливості поведінки. Журнал допомагає нам ближче придивитися до тварин, як вони радіють, переживають, роздумують і розважаються, а також заставляє задуматися про те, що у нас з ними дуже багато спільного.

ЗІН

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.rafaclub.net/uazin/zin/magazin.html
e-mail: info@rafaclub.net

Зміст:

«ЗІН – прибулець з Космосу» – веселий, цікавий та пізнавальний журнал, який чудово поєднує в собі всі переваги сучасних навчальних та розважальних журналів. Видання вміщує різноманітну інформацію енциклопедичного характеру та ігрові завдання для дітей віком від 7 років. Його змістове насичення вписується в шкільну програму, навчальний план і водночас розвиває навички з таких предметів, як історія, географія, культурознавство, математика, англійська мова, фізика, хімія, природознавство, ботаніка, біологія, образотворче мистецтво, праця – та допомагає легше засвоїти інформацію одержану в школі, підживлює прагнення дітей до навчання.

Карамельки

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://presa.ua/karamel-ki.html

Зміст:

«Карамельки» - Пізнавально-розважальний журнал для малят. У кожному номері - яскраві наклейки, творчі майстер-класи, прописи, розмальовки. Ми навчаємо граючи!. Отже, розмальовка, саморобка, розвиваючі завдання, пластилінова країна + безліч яскравих наклейок у подарунок чекають на вас!

Крилаті

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://injournal.ru/journal/krylati.html

Зміст:

"Крилаті" є найбільшим видавничим проектом Спілки Української Молоді у світі. Журнал розрахований на дітей від 6 до 10 років, однак цікавинки в ньому знайдуть усі. Отже, рубрика «Відомі імена» а також розмальовка, саморобка, розвивальні завдання чекають на вас!

Куля

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.kulia.com.ua/
e-mail: kulja@polytrade.lviv.ua

Зміст:

«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
   З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрівок по замках нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи та найголовніше — подружившись із «Кулею», ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особисті знання та вміння. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!

Маленька Фея та сім гномів

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«Маленька Фея та сім гномів» – журнал для дівчаток від 5 до 9 років.
   Маленька Фея – це гарненька дівчинка з крильцями. Вона товаришує з сімома гномиками, а ще з читачами журналу. Кожен гномик веде свою рубрику журналу. Є тут і «Логічні Ігри від Ласуна», і «Завдання на розвиток пам’яті від Буркутуна» і «Математика від Веселуна». А ще – пісеньки, віршики, лабіринти, цікаві казочки та майстер-класи. Всього просто не перерахуєш! Та найкраще те, що Маленька Фея допоможе дитині підготуватися до школи та зробить навчання цікавішим!

Маленький розумник

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

"Маленький Розумник" - перший новий журнал для хлопчиків! Ігри, казки та цікаві розвиваючі завдання спеціально для хлопчиків! З машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами! У кожному номері - іграшка та цікаві саморобки! Величезна мережа доріг для маленьких машинок (містом, аеропортом, військовою базою та ще багатьма цікавими речами). Але буде цікавий цей журнал і для дівчаток, оскільки кожен номер присвячено якійсь грі - у дослідників, пілотів, космонавтів, мандрівників тощо. Головні герої - хлопчик Маленький розумник, його сестричка Яся та песик Шило кожного разу пропонують своїм друзям-читачам погратися з ними!

Малюк Котя

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.kotya.com.ua/
e-mail: kotya.journal@gmail.com

Зміст:

Дитячий журнал "МАЛЮК КОТЯ" покликаний допомагати малечі з перших років життя ы пізнавати навколишній світ з позитивного боку та добре підготуватися до навчання у школі. Дитина отримає змогу навчитися читати і писати, засвоїти основи англійської мови та природознавства, математики і логіки.
Маленьке біле кошеня на ім’я Котя допоможе маленьким читачам поринути у цікавий і захоплюючий світ знань. Котя стане вірним другом та провідником у навколишньому світі.
У журналі ви зустрінете рубрики: «Юний Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Весела Англійська», «Цікава математика», «Для спостережливих», «Домашня майстерня», «Загадки від Коті» і ще багато інших цікавинок.

Малятко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Найстаріший український журнал "Малятко" став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшли своє місце як українська народна творчість, так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. У журналі "Малятко" безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань, головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка всередині журналу. Журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і для їх батьків. Він допоможе налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна “ Сторінка для батьків ”. "Малятко" об'єднує покоління читачів своєю теплотою і традиціями.

Мамине сонечко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua/мамине-сонечко-від-2-до-5-років/
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

"Мамине сонечко" (для діток від 2 до 5 років) - разом із журналом ваша малеча вивчить літери, поняття. Журнал допоможе у розвитку творчості та дрібної моторики. Журнал «Мамине сонечко» - це
• казки з іграшковими героями,
• різноманітні доклейки у вигляді віконець та дверцят, які так цікаво відкривати дитині,
• веселі віршики,
• саморобки,
• ігри з пальчиками,
• аплікації – логічні ігри,
• вправи для розвитку моторики рук,
• розмальовки,
• картки з літерами,
• спеціальна сторінка для батьків – про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

Пізнайко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://posnayko.com.ua
e-mail: posnayko-pochta@niko.kiev.ua

Зміст:

"Пізнайко" - найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.

Професор Крейд

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://kraid.com.ua/
e-mail: professor@kraid.com.ua

Зміст:

Журнал “Професор Крейд” — захоплююче пізнавальне видання для дітей віком від 6 до 10 років. Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук, ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і доступно.

Смайлик

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: smaylik.ok@gmail.com

Зміст:

Дитячий розважально - пізнавальний журнал Смайлик. Для дітей 6-10 років. Різноманітні головоломки, кросворди, сканворди, лабіринти, цікаві фокуси, експерименти та багато іншої цікавої інформації для дітей.

Тачки

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/tachki/about/
e-mail: : dvb@egr.egmont.ru

Зміст:

«Тачки» - Яскравий та мальовничий журнал прийдеться до смаку всім хлопчакам 5-9 років! Захопливі історії, цікаві завдання, маса пізнавальної інформації зі світу автомобілів та постери з улюбленими героями. У кожному номері на читачів чекає подарунок – колекційна іграшка – персонаж з анімаційних фільмів «Тачки»!

Умійко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://umiyko.com
e-mail: umiyko@i.com.ua

Зміст:

Дитячий журнал "УМІЙКО" для розвитку творчих здібностей дітей 4 -10 років. Матеріали, запропоновані в журналі, стануть у нагоді вашій дитині на практичних заняттях у дитячому садку та на уроках праці у початковій школі. Тут є :
*Настільні ігри і головоломки, що враховують особливості дитячого сприйняття простору, кольору, кількості, розвиваючи логічне мислення та орієнтування.
*Саморобки, іграшки з природних матеріалів розвивають просторову уяву, сприяють формуванню навичок самостійної праці дитини.
*Орігамі - одночасно розвиток просторового мислення і початок геометрії, тренування дрібної моторики і зорового сприйняття.
*Казки, комікси, веселі історії, цікаві замітки допомагають малюку пізнавати навколишній світ у легкій розважальній формі.

Школа волшебниц

Мова: : російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://pressa.ru/ru/magazines/shkola-volshebnits#/

Зміст:

«Школа волшебниц» - Кожен випуск журналу – дивовижна чарівна пригода! Яскравий захопливий комікс, чарівні місії, цікаві рецепти, ігри і загадки! Ласкаво просимо у чарівний світ!

Школа монстрів

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/shkola-monstrov/about/

Зміст:

«Школа Монстрів» - Журнал для тих, хто бажає проявити і підкреслити свою індивідуальність. Все про те, як бути унікальною, пізнати себе, дізнатися, хто ти така і ким хочеш бути, йти за своєю мрією.
Рубрики журналу: історії про пригоди, про головних героїнь, комікси, тести, мода і краса, гід стилю, гороскоп. Слоган журналу: Наші недоліки роблять нас неповторними! Будь «монстром»! Будь Собою!

Я – Модница!

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://pressa.ru/ru/magazines/ya---modnitsa#/

Зміст:

«Я – Модница» - перший путівник у світі краси і стилю для маленьких модниць. У кожному випуску чотири подруги - Наомі, Хізер, Алекс и Сільвер – запрошують юних читачок до захопливої модної мандрівки. У центрі номеру - розповідь про один модний стиль, його історію і основні риси. У цікавій та доступній формі журнал розповідає про головні напрямки сучасної моди, радить, як створити ефектні наряди, використовуючи звичайні, базові речі, і навчає підбирати правильні аксесуари.

Яблунька

Мова: українська
Періодичність: раз у два місяці

Зміст:

Розважально-пізнавальний журнал "Яблунька" для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розмальовки, вікторини, сторінка з англійської - "ми вчимо англійську", ігрові завдання з призами та подарунками і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.© 2008 - 2017. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.