Бібліотека - читачам   Острів Журляндія

Для молодшого шкільного віку


А почему?

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: yut.magazine@gmail.com


Зміст:

Науково-популярний, історичний журнал для молодшого шкільного віку. Гортаючи сторінки, читач здійснює разом з журналом захоплюючу подорож у світ звичайних речей, явищ природи, отримує знання з усіх галузей науки, техніки, мистецтва, вчиться майструвати та допомагати старшим.

АБВГД - сказки, игры и уроки

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Щомісячний дитячий веселий та корисний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Заняття з дітьми тут викладені у захоплюючій формі. Він також організує дозвілля для всієї сім’ї : настільні ігри, комікси, ребуси, кросворди, фокуси. Захопливі казки, чудові вірші, вікторини, п'єси для домашнього театру, сценарії спектаклів, свят та дитячих ранків – все це можна знайти в цьому журналі.

Академія саморобкіна

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://samorobkin.com.ua
e-mail: akadem@pochta.ru

Зміст:

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи. Він допоможе школярям розвинути моторику рук, творчі здібності, увагу і наполегливість. Навчить працювати із різними матеріалами. В кожному номері цікаві саморобки із паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Завдяки журналу-конструктору діти зможуть самостійно зробити не тільки усілякі корисні речі, а і подарунок. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.

Барбі

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Журнал "Барбі" - розкішний журнал для дівчаток. В кожному номері : фотоісторії про Барбі та її подруг, мода, розмальовки, рецепти смачних десертів, загадки, головоломки та конкурси, в яких можна виграти ляльку Барбі. Всім дівчаткам подобається читати та грати разом з Барбі!

Барвінок

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.barvinok.info/
e-mail: barvinok@svitonline.com

Зміст:

Щомісячний український літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Назва журналу походить від назви однойменної рослини - барвінку. На кожній сторінці «Барвінку» перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий й безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, найкорисніше, та про те, яке майбутнє чекає на тебе і як здійснити свою мрію. Отриманими знаннями ти здивуєш усіх.

В Д Г

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць Сайт: http://feya.net.ua/vydannia/4/
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням прочитає уся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, велика гра, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!

Весёлые животные

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

«Весёлые животные» яскравий, барвистий журнал з безліччю фотографій і мінімумом тексту. Це чудовий журнал про природу, вся пишність тваринного світу під однією обкладинкою. Ви дізнаєтесь про дивне різноманіття живих істот, поряд з якими ми живемо, про їх потаємне життя, особливості поведінки. Журнал допомагає нам ближче придивитися до тварин, як вони радіють, переживають, роздумують і розважаються, а також заставляє задуматися про те, що у нас з ними дуже багато спільного.

Веселі картинки

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Це відомий усім дитячий гумористичний журнал. Веселі математичні комікси, кросворди, розмальовки, завдання для "умілих ручок", англійська у картинках, конкурси з призами. Надійний помічник дітей у навчанні.

Веселые уроки

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Яскравий дитячий пізнавальний журнал «Весёлые уроки» пропонує Вам відправитися в захопливу мандрівку по країні знань. В кожному номері також пропонуються до вашої уваги веселі оповідки, вірші, загадки, ігри, корисні поради, сценарії до спектаклів та дитячих ранків. Яскраві малюнки та веселі вірші редактора журналу будуть супроводжувати вас на сторінках журналу.

Веселі пригоди

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Журнал пізнавальних коміксів для школярів. Він не тільки розважить юного читача дивовижними пригодами, і й допоможе у навчанні та стане порадником у шкільних буднях.

Вінні та його друзі

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/vinni-i-ego-druzya/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

Щомісячний яскравий журнал для найменших читачів. У кожному журналі чудові і добрі історії про те, як живеться Вінні і його друзям Роху, Кроликові, Тигрику, Віслючку і маляті Ру у казковому лісі. Журнал не тільки розважить іграми і загадками, але і розповість про зовсім дивовижних - таких знайомих і незнайомих - мешканців нашої планети!

Даша - путешественница

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

«Даша-путешественница» - розвиваючий журнал для хлопчиків і дівчаток 4-7 років. У кожному номері: логічні задачки, уроки англійської мови, розмальовки, історії, ребуси, спілкування з героями мультсеріалу «Даша-путешественница», які подобаються всім дітям. Також у журналі ви знайдете арифметичні задачки, граматичні вправи. Журнал допоможе розвинути логічне мислення, пам'ять і уважність.

Диво-Деревце

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.duvo-derevse.in.ua/
e-mail: duvo-derevse@mail.ru

Зміст:

Якщо ти дитина старшого дошкільного або молодшого шкільного віку, то журнал «Диво-деревце» - для тебе. Це розважально-пізнавальний журнал, де ти познайомишся з культурою, художнім словом, традиціями українського народу. З ним ти навчишся шанобливого ставлення до Батьківщини. Девіз журналу – «Дитинство без кордонів».

Дисней для малышей

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/disney-dlya-malyishey/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

«Дисней для малышей» - розвиваючий журнал для дошкільників та учнів молодших класів. Наповнений цікавими задачками, за допомогою яких читач засвоює ази арифметики, перевіряє свою увагу та розвиває свій інтелект. На малюків чекають захопливі історії та мандрівки – в джунглі, де живуть Мауглі та його вірні друзі, в океан до Немо, ігри з цуценятами далматинцями, захоплюючі історії та цікаві головоломки, які для вас приготували Левеня Сімба, Аладін. Ще в журналі багато веселих та повчальних історій.

Жирафа Рафа

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://rafaclub.net/
e-mail: info@rafaclub.net

Зміст:

Журнал надзвичайно цікавий і корисний для тебе, для твоїх батьків і педагогів. У них ти знайдеш чимало цікавих казок, віршів, конкурсів, ігор, розвивальних завдань та захоплюючих подорожей у світ знань. Ти зустрінеш нових друзів, з якими весело гратися та навчатися, фантазувати та малювати, жартувати і майструвати. Разом з журналом ти будеш мандрувати мальовничими містами нашої Батьківщини, та розглядати малюнки в 3D форматі.

Карпукі

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

"КАРПУКІ" - український сучасний журнал для дітей від 7 років і старше. Журнал розширить твій кругозір. Він оформлений не малюнками, а авторськими фотографіями У створенні журналу беруть активну участь і діти. Редакція журналу - це молодий колектив, який любить подорожувати, і донесе до тебе прогресивні ідеї і шукає в Україні і в світі лише найцікавіше.

Коллекция идей

Мова: російська
Періодичність: двічі на місяць
Сайт: http://collection-of-ideas.ru/

Зміст:

«Коллекция идей» - барвистий щомісячний журнал для юних умільців, а також їх батьків. У ньому представлені вироби з описом роботи і схемами різного рівня складності на будь-який смак:
Вироби з паперу: аплікація, оригамі, маски, різноманітна кулінарія;
фігурки з тіста і солодкої мастики;
прикраси для будинку;
природна майстерня і так далі
Ось неповний перелік того, чим може зацікавити журнал вас та ваших батьків.

Кот Васька

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Веселі розвиваючі завдання, казки, вірші, комікси, пізнавальні історії, великі тематичні розмальовки і багато, багато іншого. Кіт Васька, разом з Хитрим Лисом, дівчинкою Любою, школярем Аркадієм і іншими героями запрошують тебе зробити захопливу подорож у країну знань.

Котя

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://kotya.com.ua/
e-mail: kotya.journal@gmail.com

Зміст:

Пізнавально-ігровий журнал для дітей 4-12 років, який знайомить дітей із всесвітом, історією, народними традиціями, нормами етикету спілкування з людьми. Кожен номер журналу “КОТЯ”, - це маленька енциклопедія на задану тему, але написана вона так, що дитина із захопленням дослідника читає, грає, відгадує і, в результаті, легко й надовго запам‘ятовує матеріал. В журналі багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів! А ще “КОТЯ” несе дитині те, чого так не вистачає у сучасному світі – доброту і щирість.

Крилаті

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.krylati.org/krylati/
e-mail: krylati@cym.org

Зміст:

Журнал розрахований на дітей від 6 до 10 років. Хоча цікавинки для себе можуть знайти всі, навіть батьки, а також вихователі, вчителі. Гарне художнє оформлення та дизайн не залишить тебе байдужим. А велика кількість різноманітних завдань полегшить читання та запам’ятовування корисної інформації. Цей журнал має на меті не лише розважати та навчати, але і допомогти тобі стати справжнім українцем.

Куля

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.kulia.com.ua/
e-mail: kulja@polytrade.lviv.ua

Зміст:

«Куля» — журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам.
   З «Кулею» ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрівок по замках нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи та найголовніше — подружившись із «Кулею», ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особисті знання та вміння. А ще «Куля» завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, беручи участь у яких, ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи!

Маленька Фея та сім гномів

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

«Маленька Фея та сім гномів» – журнал для дівчаток від 5 до 9 років.
   Маленька Фея – це гарненька дівчинка з крильцями. Вона товаришує з сімома гномиками, а ще з читачами журналу. Кожен гномик веде свою рубрику журналу. Є тут і «Логічні Ігри від Ласуна», і «Завдання на розвиток пам’яті від Буркутуна» і «Математика від Веселуна». А ще – пісеньки, віршики, лабіринти, цікаві казочки та майстер-класи. Всього просто не перерахуєш! Та найкраще те, що Маленька Фея допоможе дитині підготуватися до школи та зробить навчання цікавішим!

Маленький розумник

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://feya.net.ua
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

"Маленький Розумник" - перший новий журнал для хлопчиків! Ігри, казки та цікаві розвиваючі завдання спеціально для хлопчиків! З машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами! У кожному номері - іграшка та цікаві саморобки! Величезна мережа доріг для маленьких машинок (містом, аеропортом, військовою базою та ще багатьма цікавими речами). Але буде цікавий цей журнал і для дівчаток, оскільки кожен номер присвячено якійсь грі - у дослідників, пілотів, космонавтів, мандрівників тощо. Головні герої - хлопчик Маленький розумник, його сестричка Яся та песик Шило кожного разу пропонують своїм друзям-читачам погратися з ними!

Малятко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Найстаріший український журнал "Малятко" став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшли своє місце як українська народна творчість, так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. У журналі "Малятко" безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань, головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка всередині журналу. Журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і для їх батьків. Він допоможе налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна “ Сторінка для батьків ”. "Малятко" об'єднує покоління читачів своєю теплотою і традиціями.

Мамине сонечко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.feya.net.ua/vydannia/
e-mail: tak_@ua.fm

Зміст:

Якщо бажаєте прочитати дитині гарну казочку із близькими їй героями та подіями, проілюстровану яскравими малюнками, прищепити таким чином любов до читання або хочете вивчити разом із малюком якісний віршик, що відповідатиме його вікові, то вам потрібен журнал «Мамине сонечко». Майже на кожній сторінці журналу «Мамине сонечко» є завдання, спрямовані на розвиток дитини : ігри з пальчиками, саморобки, розмальовки, аплікації, окремі вправи для моторики рук. А з рубрики «Пізнаємо світ» ваш малюк дізнається про навколишній світ та навчиться знаходити спільне та відмінне, продовжувати послідовність та знаходити зайве у ряді... І все це лише граючись, вирізаючи, доклеюючи, розмальовуючи, доліплюючи... Для батьків у журналі є спеціальна сторінка про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвиваючі методики.

Мастерилка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Кумедні іграшки, поробки з паперу та пластиліну, природного матеріалу, коробок, дроту і мотузки – все це дитина зробить своїми руками та буде грати, дарувати, створювати затишок у домі. Крім конкретної користі та трудових навичок, журнал розвиває фантазію і творче мислення, терпіння та усидливість.

Маша и Медведь

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/masha-i-medved/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

Інтерактивний журнал для активних дітей 3 – 7 років. Захопливі пригоди, в яких непосидюча Маша рятує Ведмедя, розвеселять і тебе, і твоїх батьків. Під яскравою обкладинкою: захоплюючі історії, комедійні ситуації, персонажі російських народних казок, взаємини героїв. Журнал створений за мотивами популярного мультсеріалу, який дивляться діти всієї країни.

Мурзилка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://murzilka.org/
e-mail: red-murzilka@yandex.ru

Зміст:

Журнал «Мурзилка» — містить кращі зразки дитячої літератури. Це журнал корисного дитячого читання з оповіданнями та казками, яскравими малюнками до них, які створюють дитячі художники. Постійні рубрики журналу насичені цікавими, пізнавальними матеріалами які є гідним доповненнями до глибокого вивчення шкільних предметів : російської мови, природознавства, праці, фізичної культури, образотворчого мистецтва. В кожному номері «Мурзилки» є ігри та кросворди, загадки та головоломки, ребуси, розмальовки та конструкції-саморобки.

Отчего и почему

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Відповідь на будь-яке питання ви знайдете на сторінках цього яскравого пізнавального журналу для дітей. Також для вас казки, оповідання, кросворди, ігри, саморобки. А на допомогу педагогам – сценарії дитячих ранків та спектаклів.

Пізнайко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://posnayko.com.ua
e-mail: posnayko-pochta@niko.kiev.ua

Зміст:

"Пізнайко" - найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.

Познайка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://posnayko.com.ua
e-mail: posnayko-pochta@niko.kiev.ua

Зміст:

Найпопулярніший пізнавальний, ігровий і розважальний журнал для сучасних дітей від 6 років російською мовою. Кожен номер - тематичний. Тема проходить через увесь журнал, цікаво та глибоко розкривається на його сторінках. Видання обов'язково містить лабіринти та тематичні кросворди. Також журнал насичений новинками, направлений на виховання особистості та розвиток творчих здібностей дитини.

Професор Крейд

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://kraid.com.ua/
e-mail: professor@kraid.com.ua

Зміст:

Журнал “Професор Крейд” — захоплююче пізнавальне видання для дітей віком від 6 до 10 років. Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук, ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і доступно.

Свирель

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.lazur.ru/
e-mail: lazur12@yandex.ru

Зміст:

"Свирель" – журнал, який містить популярні освітні матеріали з різних аспектів природознавства і екології, орієнтовані на навчальні плани школи, а також літературно-художні твори – повісті та оповідання. Кожен номер знайомить з заповідником чи національним природничим парком.

Смайлик

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: smaylik.ok@gmail.com

Зміст:

Дитячий розважально - пізнавальний журнал Смайлик. Для дітей 6-10 років. Різноманітні головоломки, кросворди, сканворди, лабіринти, цікаві фокуси, експерименти та багато іншої цікавої інформації для дітей.

Стежка

Мова: українська
Періодичність: 2 рази на місяць
Обсяг: 20 повноколірних сторінок формату А4.
Сайт: http://stezhka.com.ua

Зміст:

Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» представлений на ринку України 16 років. Журнал розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Увесь матеріал подається у формі гри – найзручнішої та найефективнішої для дітей віком 5-10 років.
У кожному новому номері журналу «Стежка» - захоплюючі розповіді, чарівні казки, вірші, ігри, кросворди, сторінки з вивчення англійської мови, а також завдання на розвиток логіки, дрібної моторики, зв’язного мовлення, цікаві відомості про рослинний та тваринний світ присутні
Сторінками «Стежки» разом з дитиною весело крокують відомі літературні, казкові та мультиплікаційні герої. А якщо Ви незнайомі, то потоваришувати з ними Вам допоможуть самобутні персонажі – допитлива пустунка Крокодівчинка, добрий буркотун Бурчучело та привітна фея Ласкаля зі своїм котиком-помічником Хмарунчиком.

Том и Джерри

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.egmont.ru/magazines/tom-i-djerri/new/
e-mail: info@egmont.ru

Зміст:

«Том и Джерри» - популярний журнал коміксів. Діти з усього світу з захопленням слідкують за пригодами мишеняти Джері і невезучого кота Тома. Дівчаткам і хлопчикам настільки полюбилися ці мультиплікаційні персонажі, що вони з задоволенням читають нові історії, які постійно трапляються з невгамовними Томом і Джері. Найцікавіші, захоплюючі пригоди нерозлучних друзів-суперників – в яскравих коміксах щомісячного журналу «Том и Джерри». А також в кожному номері журналу є головоломки, анекдоти, кросворди, тести та багато іншого! Журнал «Том и Джерри» - це завжди відмінний настрій!

Том и Джерри. Приключения

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

У журналі представлені цікаві граматичні і математичні завдання, уроки англійської, вправи на розвиток мислення, пам'яті, уваги, уяви, моторики, логіки. Виконуючи їх, ти навчишся бути самостійним і упевненим в тому, що пізнав щось нове. Вчитися і пізнавати світ не лише потрібно, але і дуже цікаво!

Умійко

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://umiyko.com
e-mail: umiyko@i.com.ua

Зміст:

Дитячий журнал "УМІЙКО" для розвитку творчих здібностей дітей 4 -10 років. Матеріали, запропоновані в журналі, стануть у нагоді вашій дитині на практичних заняттях у дитячому садку та на уроках праці у початковій школі. Тут є :
*Настільні ігри і головоломки, що враховують особливості дитячого сприйняття простору, кольору, кількості, розвиваючи логічне мислення та орієнтування.
*Саморобки, іграшки з природних матеріалів розвивають просторову уяву, сприяють формуванню навичок самостійної праці дитини.
*Орігамі - одночасно розвиток просторового мислення і початок геометрії, тренування дрібної моторики і зорового сприйняття.
*Казки, комікси, веселі історії, цікаві замітки допомагають малюку пізнавати навколишній світ у легкій розважальній формі.

Филя

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.merrypictures.ru/last_filya/
e-mail: info@merrypictures.ru

Зміст:

Найцікавіші відомості про живу природу, репортажі із зоопарку, веселі вікторини про тварин, екологічні ігри, яскраві фотографії та ілюстрації, мандрівки відомих натуралістів. В кожному номері є додаткова вкладка з розмальовками. Журнал розрахований на дітей від 6 до 12 років.

Читайка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Журнал «Читайка» – це шлях до захоплюючого світу книги для молодших школярів. Герої журналу – хлопчик Читайко і мудре Совеня – з номеру в номер мандрують по казковому світу книги, весело, але переконливо доводячи, що «Чтение – лучшее учение» та «Книга – твоя душевная защита».

Шишкин лес

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://shishkinles.ru/parents/journal
e-mail: Les_Shishin@mail.ru

Зміст:

Дитячий яскравий пізнавальний журнал для дошкільного і молодшого шкільного віку. Читаючи журнал «Шишкин лес», ти зможеш змайструвати іграшки та корисні речі, навчишся готувати смачні страви і проводити справжні наукові експерименти.

Щедрику-ведрику

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Журнал присвячений творам дітей України з метою дати їм змогу заявити про свої таланти на всю Україну. В журналі працюють рубрики: художньо-декоративна, літературно-художня, музична, листування, новини з усього світу, комікси, постери, ігри та інші забави для дітей. Журнал “Щедрику-Ведрику” дає дітям можливість безкоштовно друкувати свої роботи (малюнки, вишивки, вірші, оповідання та ін.), а також віднайти друзів в усіх куточках України та спілкуватися з ними. Також вони мають можливість брати участь у всіх конкурсах та акціях, які проводить фонд “Щедрику-Ведрику” та журнал.

Яблунька

Мова: українська
Періодичність: раз у два місяці

Зміст:

Розважально-пізнавальний журнал "Яблунька" для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розмальовки, вікторини, сторінка з англійської - "ми вчимо англійську", ігрові завдання з призами та подарунками і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.

Я - модница

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Сільвер, Хізер, Алекс і Наомі - головні героїні журнального коміксу точно знають, як правильно і стильно зустріти будь-яку пору року! Вони підкажуть, який стиль в одязі підібрати, поділяться з читачками модними знаннями: які аксесуари личать того чи іншого стилю, як перетворити обридлі джинси на класні шорти і «з чим їдять» майки-борцовки!
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru