Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Електронні ресурси


Електронні ресурси   Корисні інтернет-посилання
Е-урядування та електронні послуги в Україні.

    Пропонуємо Вам познайомитися з послугами Електронного урядуванням та іншим електронними послугами, які діють в нашій країні. Вони допоможуть Вам залучитися до участі у державних справах, стати активним громадянином і просто зекономити час та власні матеріальні ресурси.

    Електронне урядування (е-урядування) - це форма організації державного управління, за допомогою якого відбувається активна взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування між собою, з суспільством, людиною та громадянином, бізнесом за допомогою Інтернету.

    Стратегічними завданнями е-урядування є:

  • забезпечення прав громадян на доступ до всіх видів відкритої державної інформації;
  • залучення громадян до участі у державних справах;
  • вдосконалення технології державного управління;
  • подолання інформаційної нерівності;
  • організація надання послуг юридичним та фізичним особам в інтегрованому вигляді дистанційно — через Інтернет та інші засоби;
  • перебудова відносин з громадянами тощо.

    Електронні послуги (е-послуги) – це електронна реєстрація актів громадянського стану (народження, шлюбу), оформлення різних документів (паспортів, посвідчень особи), запис до дитсадочка, здійснення платежів тощо.

    Загалом – це дуже і дуже зручно. Тож не баріться, а уважно ознайомтесь з нашим переліком електронних послуг. Гадаємо, що хоча б однією з них ви точно скористаєтесь і власноруч переконаєтесь про їх переваги.

    

Е-уряд
Інтернет-приймальні державних органів влади
Е-уряд
Е-законодавство
Нормативні акти Миколаївського регіону
Е-база даних
Е-бібліотека
Е-зайнятість/span>
Е-консультація
Е-культура
Е-митниця
Е-освіта
Е-пенсія
Е-платежі
  1. Перевірка особового рахунку споживачів Миколаївської області на сайті:
  2. Оплата онлайн комунальних послуг, міського телефону, інтернет зв'язку, кабельного телебачення, мобільного зв'язку, поповнення картки MasterCard через:
Е-податки
Е-послуги
Державна міграційна служба України
Е- пошта
Е-реєстр
Е – розшук
Е-субсидія
Е -суд
Е-торги
Е-транспорт
Е-юстиція

Попередній запис на прийом на порталі Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області для подачі документів щодо:


© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.