Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Наші проекти


     Наші проекти
Комплексна програма "Літо з книгою"


Ура! Канікули!

    Нарешті прийшло довгождане літечко! Як ми всі його чекаємо, а особливо школярі. Адже літо – це не тільки гарна пора року, - це, насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля.
    Саме тому обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна вітає всіх школярів з початком літніх канікул і запрошує відвідати масові заходи, які проходять у рамках програми «Літо з книгою»

     1.06 - 4.06 «Щоб сонцю і квітам усміхалися діти» - літературне свято дитинства. Безліч гумору, ігор, пісень і танців з казковими героями подарують чудовий настрій всім (відділ обслуговування читачів 1-4 кл.)

    7.06 - 11.06 Запрошуємо до відділу мистецтв на літні розваги! Створення будь-якого шедевру в мистецтві, будь – то: картина, музичний твір, театральний жест, ескіз архітектурної споруди – все це залежить від майстерності наших рук. А на грі – фантазії «Чари у маленьких долонях» ви зможете потренувати ваші пальчики та долоні за допомогою незвичайних конкурсів, елементів театру ляльок і театру тіней. Навіть ваші пальчики затанцюють. А у фіналі на вас чекає «алея долонь переможців»!

     7.06, 11.06, 25.06 «Дивоколо пушкінських казок» - веселий мультзал. Яке ж літо без улюблених мультфільмів та їх веселих героїв! Адже цікаво дізнатися, як створюються мультики ? А ще цікавіше самому взяти участь у їх створенні! І робити це весело, з піснями, з іграми і, звичайно, з переглядом знайомих і незнайомих мультфільмів! (відділ мистецтв)

     8.06, 9.06,10.06 «Як левеня та черепаха співала пісеньку» - година доброго настрою Всі, хто полюбляє співати пісні, а також ті, хто бажає поліпшити свій настрій, приходьте у відділ мистецтв!

    14.06 - 16.06 Всіх, всіх, всіх бажаючих дізнатися про новинки і цікавинки з усього світу запрошує журнальний ярмарок «Щоб діти більше знали, є газети і журнали» (відділ обслуговування читачів 1-4 кл.)

    17.06 - 18.06 Відкрийте для себе різноманітний світ музичних інструментів, почуйте їх голоси і дізнайтесь про країни, де вони народилися. Все це ви зможете пізнати, якщо відвідаєте музичну абетку «Дотепно і незвично про інструмент музичний», де Фантазірочка проведе для вас веселі конкурси, запропонує цікаві завдання і загадки. (відділ мистецтв)

     21, 22, 23 червня запрошуємо казкоманів усіх шкіл. Адже у цьму році Гансу Христіану Андерсену – найвідомішому казкарю виповнюється 205 років від дня народження. Тож наша зустріч буде присвячена ювіляру. На читачів чекає мультимедійна година «Казкові перлини Андерсена», де бажаючі переглянуть уривки мультфільмів за казками письменнника, прослухають цікаві факти з життя казкаря та дізнаються ... А між тим, приходьте і самі все побачите та почуєте! Запрошуємо всіх бажаючих! З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! (відділ обслуговування читачів 5-9 класів)

    24.06 - 25.06 «Країна північного сонця» - Літературна гра - мандрівка Чудова можливість помандрувати влітку до прохолодної Норвегії! Відвідувачі, як справжні туристи, побачать найкрасивіші краєвиди і визначні місця, познайомляться з традиціями і письменниками незнайомої країни. (відділ обслуговування читачів 1 - 4 кл.)

    Пізнавально-розважальне шоу «Незвичайні канікули на планеті океанів» не тільки підніме вам настрій, а й відкриє багато нового та незвичайного. На читачів нашої бібліотеки чекають конкурси, вікторини, театралізовані дійства та ще багато-багато цікавого. Кожен учасник не залишиться без уваги. Всі матимуть змогу проявити свої знання, кмітливість та ерудованість. (відділ обслуговування читачів 5-9 кл.)

    Ну що, подобається тобі початок літніх канікул у бібліотеці? А справжній відпочинок, звичайно, повинен бути з книгою! І саме тому ми чекаємо на тебе цього літа!

    Для тебе та для всіх твоїх друзів у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів з 7 до 11 червня проходило шоу «Незвичайні канікули на планеті Океанів». Діти пришкільних таборів багатьох шкіл міста Миколаєва відвідали це театралізоване свято. Кожен читач мав можливість поспілкуватися з Королевою Океанів, Русалонькою, Крапелькою, Водяною та школяркою Машею. Присутні брали активну участь у конкурсах, вікторинах, разом з працівниками бібліотеки танцювали та співали. Цікавою та незабутньою стала ця зустріч для всіх.

    Тож не барись і ти! Приходь до нас та веселись разом з нами, а книги нам допоможуть!


© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.