Літературний вернісаж «Епоха Відродження». @ 28 Jan 2019Епоха Відродження – яскрава і неповторна. Вона вражає нестримним злетом фантазії митців, піднесенням духу, великою вірою у творчі можливості людини. Епоха дала багато визначних авторів, які залишаються і на сьогоднішній день зірками світової літератури.
Учні 8 класу школи-інтернату №4 завітали до бібліотеки, аби взяти участь у літературному вернісажі «Епоха Відродження». Працівники відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, ознайомили дітей з вражаючим світом літератури цієї епохи. Діти познайомились з її представниками: Франческо Петраркою, Джовані Бокаччо, Франсуа Рабле, Мігелем Сервантесом, Вільямом Шекспіром.
Розповіді доповнювалися цікавими відеоматеріами про життя і творчість видатних творців. Приємно, що учні теж підготувалися до цього літературного заходу вони натхненно декламували сонети Франческо Петрарки та Вільяма Шекспіра, завзято брали участь в інтерактивах «Лірична шифровка», «Загублені слова», «Літературний ребус», «Веселі картинки», «Відчуй себе поетом».
На завершення заходу присутнім була запропонована літературна гра “Впізнай мене” , яка допомогла закріпити одержані на літературному вернісажі знання.
News powered by CuteNews - http://cutephp.com