"Україна – соборна держава" @ 22 Jan 2019


21січня у Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна відбулася зустріч з учнями 6-Б класу ЗОШ№13, присвячена нашій Батьківщині, країні, у якій ми живемо. Україна – це квітучий край з рутою-м’ятою та барвінком. Україна – це милозвучна рідна мова, вишитий рушник, задушевна лірична пісня та калина біля хати. Бібліотекарі ознайомили учнів з історією свята Соборності України коли саме і ким було його проголошено.
Отже, 22 січня 1919 року в Києві було урочисто проголошено Універсал соборності, в якому говорилось про те, що однині воєдино об’єднаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України - Західна та Східна. Тому 22 січня ми відзначаємо День соборності України. Це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави.
Діти залюбки брали участь в іграх, конкурсах, відповідали на питання. А ще зт а допомогою рук та фарб і творчого настрою усі разом «намалювали» прапор України долонями.
На завершення, після вирішення всіх завдань та складаючи мапу України, учні ще раз впевнилися, що наша держава – справді незалежна, демократична, правова, суверенна, а також– СОБОРНА. Тепер Україна – одна з найбільших Європейських країн.
News powered by CuteNews - http://cutephp.com