Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


День -спогад «День пам’яті та надії»

7 та 8 травня працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.. В. О. Лягіна відвідали учнів 4-Б, 4- А та 3-Б класів ЗОШ № 13 і провели літературний журнал «День пам’яті та надії». Захід присвячено 74-річниці Великої Перемоги.
Перша сторінка журналу була присвячена Другій Світовій Війні. Читачі 3-4 класів слухали, дивилися, розмірковували про те, якою ж дорогою ціною завойовувалася перемога. Діти переглядали відеофрагменти військової кінохроніки, пригадували героїв-земляків В. Лягіна, Ш. Кобера та В.Хоменка. Хлопчики та дівчатка пройнялися побаченим і навіть почали пригадувати воєнні історії своїх родин.
Пригадуючи події Другої Світової Війни, неможливо не торкнутися і події сучасності - АТО на Сході України. Бібліотекарі показували дітям світлини міст Луганська та Донецька для порівняння мирного життя та бойових дій. Діти були приголомшені побаченим. Це була друга сторінка літературного журналу.
Третьою і заключною сторінкою стала тема МИРУ. І бібліотекарі, і читачі переконані, що після будь-якої війни обов’язково запанує мир. І всі ми сподіваємося, що найближчим часом прийде МИР і на нашу рідну УКРАЇНУ.

Count of comments: 0
Posted on 08 May 2019 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.