Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Вечір-реквієм «День слави та пам’яті»

Вже минуло 74 роки з тієї травневої ночі , коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий , оплачений найвищою ціною-ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.
Напередодні Дня пам’яті і Дня Перемоги до відділу обслуговування учнів 5-9 класів завітали учні 8 класу ЗОШ №13 на вечір-реквієм «День слави та пам’яті».
Бібліотекарі ще раз нагадали дітям про важкі, буремні роки нашої історії, про героїв–визволителів нашої країни від фашистської навали. Розповідь супроводжувалася відео матеріалами та історичними хроніками.
На завершення учні з бібліотекарями створили вітальну листівку для учасника Великої Вітчизняної війни, давнього друга бібліотеки Григоренка Івана Оксентійовича.
Хай буде вічною пам'ять про героїв Другої Світової війни!


Count of comments: 0
Posted on 07 May 2019 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.