Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими


До Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими працівники ВОУ 5-9 класів у ЗОШ №53 провели годину спілкування «СНІД: знати, щоб жити». На заході були присутні учні восьмого класу. Дітям розповіли про найбільшу загрозу суспільству – вірус імунодефіциту. І щоб більше дізнатись про ВІЛ-інфекцію, щоб зупинити цю епідемію, треба говорити і знати все про її жахливі наслідки.
Учні школи дізнались про можливості передачі та симптоми СНІДУ, усвідомили важливість цієї проблеми людства. Під час зустрічі діти зрозуміли, що потрібно бути толерантними по відношенню до людей, які є ВІЛ-інфікованими, адже вони не приносять загрозу через спілкування. Також діти підготували, які є засоби профілактики ВІЛ-інфекції. Завдяки вікторині діти узагальнили свої знання з даної теми. А соціальні відеоролики підвели підсумки і учні зробили висновок, що потрібно берегти своє здоров`я.


Count of comments: 0
Posted on 28 Nov 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.