Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Здоровий спосіб життя!

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Ми добре знаємо, що кожна людина має навчитися жити так, щоб не заподіяти шкоди ані своєму здоров’ю, ані здоров’ю оточуючих, і завжди пам’ятати, що людина – найвищий продукт природи. Але для того, щоб отримати насолоду від скарбів природи, вона має бути здоровою, сильною та розумною. Важливою умовою для підтримки здорового способу життя є відмова від шкідливих звичок, що шкодять особистому здоров'ю та здоров'ю інших людей.
Саме з такою темою «Здоровий спосіб життя», бібліотекарі відділу обслуговування ВОУ 5-9 класів провели годину - спілкування з учнями 8-Б класу гімназії №2. Учні зацікавлено сприйняли інформацію, підготовлену бібліотекарями. Вони висловлювали свої думки щодо шкідливих звичок, які руйнують людський організм, зацікавлено переглядали літературу, представлену на книжковій виставці «Молодь обирає здоров’я».
Отримавши багато корисної інформації про зовнішні фактори, які руйнують здоров`я людини, усі присутні дійшли висновку, що здоров'я - найдорожчий скарб, і берегти його треба змолоду.

Count of comments: 0
Posted on 23 Nov 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.