Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Чарівний світ українських книжок

До Дня української писемності і мови 5 листопада працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів запросили учнів 3-А школи №59 на літературну мандрівку «Чарівний світ українських книжок». Незадовго до заходу діти взяли у бібліотеці та прочитали книги трьох сучасних українських дитячих письменників: Лесі Ворониної «Хлюсь та інші», Тетяни Стус «Пуп землі, або як Даринка світ рятувала», Тараса і Мар’яни Прохасько «Хто зробить сніг». Це особливі книжки, кожна сторінка яких наповнена незвичайними та неймовірними пригодами. Під час заходу читачі дізналися про життя письменників, їх захоплення та інші їхні книги для дітей. А також переглянули відео із зверненням письменників до дітей.
Активно і з задоволенням обговорювали читачі книги, виконували численні завдання: за описом називали героїв казки і давали відповідь на запитання одним словом, відгадували вікторини та міркували над тим, чого навчають ці книги дітей. Всі ці книги дуже сподобалися дітям, і вони рекомендували їх прочитати своїм друзям.

Count of comments: 0
Posted on 08 Nov 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.