Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Від пісні до пісні, від серця до серця

Незабаром, 9 листопада, будемо відзначати День української писемності та мови. Саме з цієї нагоди працівники відділу масової роботи та естетичного виховання підготували і провели для учнів ЗОШ №13 літературно-музичний колаж, присвячений українській пісні.
Говорити про українські народні пісні і не співати їх – було б неправильно. Тому сьогодні майже весь захід з вуст маленьких слухачів лунали чарівні народні пісні – співали голосно, завзято, дружно… Окрім цього, діти вчилися розрізняти пісні за жанрами, розгадували кросворди, відповідали на питання вікторини, міркували над головоломкою «Заплутаний клубок» тощо. А для дівчат був проведений конкурс «Плетемо віночок», які потім у гарних віночках кружляли у народному танку «Подоляночка». Та й хлопці не залишилися поза увагою – вони завзято співали козацькі та чумацькі пісні. На завершення учасники зустрічі дійшли висновку, що український народ по праву може пишатися багатою пісенною спадщиною.
Нехай завжди наше життя прикрашає українська пісня, і приносить у наш дім лише радість і щастя.

Count of comments: 0
Posted on 07 Nov 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.