Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


І оживе добра слава козацькаЯк завжди, напередодні потрійного українського свята – Дня українського козацтва, Дня захисника України та Святої Покрови Божої Матері ми старанно готувалися і святкували протягом тижня.
Читачі і учні 3-4 класів різних шкіл міста залюбки і з великим задоволенням завітали до відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей і взяли активну участь в інтерактивній грі «І оживе добра слава козацька». А ще нам дуже приємно було приймати у себе в гостях учнів Калинівської сільської школи, які знайшли можливість і завітали до нашої бібліотеки на екскурсію.
Тож хлопці та дівчата зі справжнім козацьким запалом вчилися бути захисниками України: тренували своє тіло, розвивали розумові здібності, потрапили у минуле – на Запорізьку Січ, пригадали славну історію нашої України і, звичайно, познайомилися з книжками про козаків.
Тож протягом «козацького» тижня у нас було весело, гамірного і грайливо.
Count of comments: 0
Posted on 12 Oct 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.