Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Осінь крокує - свята дарує

Сьогодні, 12 жовтня, до Обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна завітали учні 4-в класу ЗОШ № 20 І-ІІI ступенів на фольклорну мозаїку осінніх розваг «Осінь крокує - свята дарує». Особливу увагу бібліотекарі приділили святу – Дню українського козацтва.
Свято відбулося у вигляді турніру, у якому брали участь команди «Дзвіночок і «Берегиня». Учні показали не тільки свою силу, спритність та витривалість, а й співочі таланти та знання історії козацтва. Найбільше учасникам сподобались конкурси «Як козаки куліш варили», «Втеча полоненого козака з полону», «Козацька кмітливість» та інші.
На нашому святі перемогла дружба, і кожна з команд була нагороджена за свої таланти дипломом та солодощами. Зустріч принесла море позитивних емоцій як учасникам, так і бібліотекарям.
Щиро вітаємо наших читачів, майбутніх козаків і козачок з наступаючими Днем Захисника Вітчизни, Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці.


Count of comments: 0
Posted on 12 Oct 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.