Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Василь Сухомлинський – вчитель-новатор з добрим серцем

Сьогодні бібліотекарі МОБД ім. В.О.Лягіна завітали до гімназії №2, а саме до п’ ятикласників, з розповіддю про людину, яка стала легендою – Василя Олександровича Сухомлинського. Діти дізналися про життя, про миті творіння величного педагога, читали разом азбуку моральних заповідей. Поринули в світ добра та гуманізму під час читання оповідань Василя Олександровича.
В.О.Сухомлинський прагнув затвердити в школі принципи гуманного виховання і вважав, що педагогічний колектив повинен пробуджувати в людині щирий інтерес до всього корисного. Він говорив: «Впливати на колектив вихованців – означає надихати його певним прагненням, бажанням… Там, де є колективне прагнення до чогось високого і благородного, з’являється та велика, нездоланна сила виховного впливу колективу на особистість».
Отож, для того, щоб правильно виховати патріотичні почуття в учнів та учнівських колективах, потрібно читати Сухомлинського та поселяти добро та любов в наших серцях.

Count of comments: 0
Posted on 09 Oct 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.