Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Інтелектуальні перегони до Всеукраїнського дня бібліотек

Напередодні нашого професійного свята працівники відділу масової роботи та естетичного виховання провели для учнів 11 класу ЗОШ№13 інтелектуальні перегони з питань мистецтва.
Це був справжній турнір між двома командами. Розпочалося змагання з конкурсу «Розминка», команди по черзі відповідали на запитання, пов’язані з мистецтвом. А от музичні уподобання дітей допоміг виявити музичний конкурс «Вгадай мелодію». «Загадкова персона» - так називався конкурс, у якому команди відгадували постаті відомих митців. Жодний інтелектуальний турнір не обходиться без магічного конкурсу «Чорний ящик». Цікавим для присутніх виявився конкурс «Говорить малеча». Капітани команд виявилися на висоті і гідно змагалися у конкурсі капітанів. Звісно, переможці гри отримали безліч бурхливих оплесків. Так тримати! Творімо красу, плекаймо її в своїй душі!

Count of comments: 0
Posted on 30 Sep 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.