Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Зустріч з письменниками

10 вересня обласна бібліотека для дітей імені В. О. Лягіна організувала творчу зустріч вихованців Зеленоярської загальноосвітньої школи Доманівського району Миколаївської області з відомим українським поетом, нашим земляком Анатолієм Качаном та головою Миколаївського відділення спілки письменників України Вірою Марущак.
Член Національної спілки письменників, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, приватної літературно-мистецької премії Володимира Рутківського «Джури» та багатьох інших, Анатолій Качан добре відомий юним читачам як автор багатьох збірок поезії. Цього разу зустріч відбулася на батьківщині відомої української письменниці Дніпрової Чайки, якій і була присвячена зустріч. Діти залюбки спілкувалися з письменниками, слухали їх твори, задавали питання, отримували афтографи і подарунки.
На завершення зустрічі директор обласної бібліотеки для дітей імені В. О. Лягіна Жайворонок Тетяна Анатоліївна подякувала шановним гостям за прекрасні враження від зустрічі, подарувала вихованцям школи нові цікаві книги з побажаннями бути активними читачами бібліотек та пишатися своїми знаменитими земляками.

Count of comments: 0
Posted on 12 Sep 2018 by lagina

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.