Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Мелодія барв українських художниківА чи замислювалися ви над тим, скільки коштують картини знаменитих художників? Над цим питанням запропонували замислитися працівники відділу масової роботи та естетичного виховання учням 10 класу ЗОШ №13 на мистецькій годині «Мелодія барв українських художників».
На заході познайомилися з топ-10 найдорожчих на українському ринку художників другої половини 20 століття. Серед них: Т. Яблонська, А. Коцка, М.Глущенко, С. Григор'єв, Ф.Захаров, Й.Бокшай, О.Шовкуненко, В.Цвєткова, А. Ерделі, С. Шишко.
Безперечно, що український живопис другої половини 20 століття не обмежується роботами лише цих авторів. Є багато інших талановитих художників, про яких ми не згадали на мистецькій годині. Якщо ви зацікавилися, то можете знайти цю інформацію у книжках, які є в нашій бібліотеці.Count of comments: 0
Posted on 05 Feb 2018 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.