Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Йдемо в гості до СонькА
30 листопада, в останній день осені, незважаючи на похмурий настрій погоди, у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів було радісно, весело, гамірно і бешкетливо. Справа в тому, що відвідувачі майстерні книжкових чудес «Золотий ключик» зібралися на справжню піжамну вечірку «Йдемо в гості до СонькА».
Разом з гномом Несплюхою діти розважали ведмежатка СонькА перед зимовою сплячкою. Дітлашня презентувала свої піжамні костюми, відгадувала загадки, перетворювалася на веселих жабенят, разом з мамами танцювали на газетному танцполі, грали в ігри та розповідали СонькУ віршики, казки та співали колискові, підготовлені разом з матусями та бабусями вдома.
Не обійшлося і без смаколиків: цього разу герої вечірки Несплюха та СонькО пригощали дітей традиційними для піжамної вечірки солодощами: теплим какао та смачнючим печивом!

Count of comments: 0
Posted on 03 Dec 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.