Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язкиВсім дорослим людям відомо, що 20 листопада відзначається Всесвітній день прав дитини. Тому з цієї нагоди ми вирішили розповісти нашим читачам про їх права та нагадати про обов’язки.
22 та 23 листопада у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів пройшла інтерактивно-правова гра «Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки» для читачів – учнів 2-А та 3-А класів школи № 13. Спільно зі старшим інспектором Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Семикіною Мариною Миколаївною бібліотекарі відділу познайомили дітей з основними та найважливішими статтями Конвенції прав дитини.
Звичайно, складна інформація легше і швидше запам’ятовується через гру, тому, щоб було нашим читачам було цікавіше, ми дивилися тематичні міні-мультики, пригадували казки, у яких були порушені права героїв, відповідали на питання вікторини, пограли в різні ігри та ще раз нагадали малечі про їхні обов’язки. Дякуємо Марині Миколаївні за співпрацю і надані матеріали.
Count of comments: 0
Posted on 23 Nov 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.