Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Читачі – письменнику, письменник – читачам
Сьогодні у такий похмурий день у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів було дуже сонячно і тепло. Знаєте чому? Тому що ми спілкувалися з відомим українським дитячим письменником, справжнім чарівником – Олегом Чаклуном! Завітали до нас читачі – учні 2-Б класу школи № 59, у яких назбиралася сила-силенна запитань до нашого письменника. Діти заздалегідь читали книги Олега Чаклуна, придумували запитання, малювали малюнки – одним словом – готувалися. Письменнику, звичайно, це було дуже приємно.
Олег Чаклун розповідав про своє дитинство, про мрії, про свої подорожі і мандрівки і, звичайно, про свої книжки. Нам навіть пощастило послухати казку у виконанні автора.
Після такої незвичайної зустрічі і діти, і автор залишилися задоволені і щасливі. Та бачили б ви що творилося на абонементі після скап-спілкування – довга черга за книгами Олега Чаклуна і видавництва «Фонтан Казок».

Count of comments: 0
Posted on 13 Nov 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.