Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Нашого цвіту по цілому світу


Саме сьогодні, 9 листопада, співробітники відділу масової роботи та естетичного виховання запросили учнів 5-а класу ЗОШ №13 здійснити етно-мандрівку, аби дізнатися історію, склад та символіку українського народного костюму.
Оскільки чоловічій одяг від жіночого відрізнявся більшою простотою, тому український національний костюм розглядали на прикладі жіночого костюму. Діти дізналися чим хустка відрізняється від очіпка та намітки; почули 10 неймовірних фактів про вишиванку, наочно побачили, які відмінності має вишиванка кожного регіону нашої країни; дізналися, що таке «корсетка» і що таке «керсетка» та які аксесуари доповнювали жіночий костюм.
До того ж, хлопці позмагалися у перетягуванні поясу, а дівчата власноруч змайстрували віночки. А от конкурс на краще «оздоблення» вишиванки виявив найкреативніших учнів класу. Звісно, говорити про український народний одяг і не приміряти його - було б не правильно, тому ми цю помилку не допустили, і наочно продемонстрували красу та колорит українського костюму.
Приємно усвідомлювати, що український народний костюм і сьогодні залишається затребуваним і популярним. Отже, ми маємо чим пишатися і що показати людям.Count of comments: 0
Posted on 09 Nov 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.