Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Жива бібліотека «За Україну, за її волю! За честь! За славу! За народ!»Напередодні великого українського свята, яке відзначається 14 жовтня – Дня захисника України, для учнів ЗОШ № 13 у відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулася зустріч з учасником АТО Олександром Терещенком, нашим земляком, героєм України.
Захід пройшов у форматі Живої бібліотеки, де діти мали змогу поспілкуватися у невимушеній атмосфері із захисником Донецького аеропорту, який врятував життя побратимам, жертвуючи своїм здоров’ям. Адже Олександр у тому бою втратив обидві руки.
Затамувавши подих, слухали учні розповідь кіборга про тяжкі випробування, які випали на долю сучасної України. А потім було нескінченне спілкування на кшталт «Питання-відповідь».
Хлопців, зазвичай, цікавила тема озброєння українського війська, а дівчат – психологічне сприйняття воєнних буднів. Такі зустрічі, безсумнівно, сприяють вихованню у юного покоління почуття патріотизму на прикладах мужності, хоробрості та величі духу.
Count of comments: 0
Posted on 09 Oct 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.