Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Літературне свято «Відкрий Європу для себе»
Ось і промайнули літні канікули. Відпочивши, набравшись нових сил, з радісними усмішками на обличчях, до відділу обслуговування учнів 5-9 класів завітали школярі ЗОШ № 7, 13, 53.Діти поринули у незвичайну євромандрівку «Відкрий Європу для себе», під час якої згадали абетку, бо подорожували країнами Європи за алфавітом. А ще на них чекали цікаві завдання, зупинки-інформинки та ігринки і неймовірні відеознайомства з різними державами та цікавими людьми, такими, як відомий блогер Валерій Ананьєв – військовий, учасник АТО. Він, випробовуючи можливості безвізу, подорожує Європою та викладає відеозвіти на своєму каналі у YouTube.

Також діти залюбки слухали розповідь про своїх земляків – небайдужу родину пенсіонерів Спиці, які подарували Миколаєву до Дня Незалежності патріотичний мурал, який прикрасив вулицю Чкалова і неймовірно красивий квітник біля свого будинку.

Ці гарні ініціативи подружжя надихнули юних миколаївців також долучатися до важливих та необхідних справ у рідному місті, бо як то кажуть - «Європа починається з тебе!»
Меседж подорожі – це донести учням інформацію про разномаїття Європи, про європейські цінності, про місце нашої України в родині європейських держав! Тому що, ми живемо в молодій незалежній державі і нашому поколінню випало відповідальне завдання – відродження української державності, мови, нації, будування європейської України, щоб стати частиною європейської спільноти.
Count of comments: 0
Posted on 01 Sep 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.