Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

«На дорозі небезпечно, тож уважним буть доречно»Сьогодні до бібліотеки завітали незвичайні гості, а саме інспектори патрульної поліції м. Миколаєва Юлія та Олександр. Вони розповіли нашим читачам - вихованцям таборів шкіл № 13 та ММК про правила дорожнього руху, правила безпеки, правила поведінки з незнайомими людьми, невідомими предметами тощо. Крім того, інспектори патрульної поліції навчили дітей орієнтуватися на місцевості по дорожнім знакам, а ще навчили розпізнавати справжніх поліцейських від звичайних громадян.
Звичайно, не обійшлося без ігор. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів підготували практичні ігри для «закріплення теорії». Діти із задоволенням грали в гру « Світлофор», збирали з пазлів дорожні знаки, уявляли себе справжніми водіями. Представники патрульної поліції прийшли до маленьких громадян не з порожніми руками, і кожен учасник веселого уроку безпеки отримав книжку «1000 и 1 поворот», отже, всі маленькі «чомучки» одразу поринули у захопливе читання.
Count of comments: 0
Posted on 13 Jun 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.