Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Бібліотечний форум та конференція у Києві

19 листопада 2015 р. в Національній бібліотеці України для дітей відбувся Бібліотечний форум за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу обласних бібліотек для дітей «Дитяча бібліотека в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації».
У форумі взяли участь директори обласних бібліотек для дітей, начальник відділу бібліотек та читання Міністерства культури України Марія Григорівна Височанська, а також директор Інституту публічного управління та кадрової політики Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв Ірина Олександрівна Шевченко.
Під час роботи форуму було відзначено переможців огляду-конкурсу.

У номінації «Обслуговування користувачів-дітей» за новаторство та нетрадиційні форми роботи в залученні юних користувачів до національної дитячої книги та читання, надання якісного літературного простору бібліотеки в контексті формування національної свідомості у дітей та підлітків було відзначено проект Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна «Українське слово проситься до тебе».

А 20 листопада 2015 р., за підтримки Міністерства культури України, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотеки для дітей в контексті культурно-історичного розвитку України», приурочена до виходу у світ монографії колективу працівників НБУ для дітей «Історія розвитку бібліотек України для дітей (кінець ХІХ-ХХ ст.)».
Наша бібліотека отримала це наукове видання, яке буде корисним як спеціалістам, так і широкій громадськості.
У першій секції конференції: «Біблотека для дітей в системі життєдіяльності дитини» - всі присутні прослухали доповідь директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна Жайворонок Тетяни Анатоліївни «Роль методичної служби Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна у сприянні інноваційному розвитку бібліотек області», яка супроводжувалася презентацією.Count of comments: 0
Posted on 23 Nov 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.