Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Ігровий тренінг «Планета толерантності»

17 листопада у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів пройшов ігровий тренінг «Планета толерантності». Девізом заходу став вислів «Щоб знайти собі друзів, потрібно самому стати справжнім другом».
Учасники вирушили у неймовірну мандрівку, де на них чекали історії про дружбу, вірність, людяність, толерантне ставлення до інших, а також несподівані пригоди. Діти із задоволенням брали участь в ігрових змаганнях під назвами: «Скарбничка загальнолюдської мудрості», «Абетка дружби», «Конституція дружби», «Правда навпаки». Під час тренінгу читачі знайшли відповіді на важливі питання: «Що таке толерантність?», «Для чого вона потрібна?» та «Як навчитися дружити?». За допомогою анкети «Наскільки ви толерантні?» кожен визначив для себе важливість толерантного ставлення до оточуючих, сприйняття та розуміння людської особистості.
Зустріч закінчилась дружніми посиденьками з чаюванням зі смаколиками.


Count of comments: 0
Posted on 18 Nov 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.