Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Казкова мозаїка «Ти тваринок поважай і казки про них читай»

Бажання знати якомога більше про природу були завжди притаманні людині. Наша планета заселена різноманітними тваринами і рослинами. Про тварин, які живуть у нас вдома, про те як за ними потрібно доглядати і які для цього потрібно читати книжки, діти могли дізнатися з казкової мозаїки “Ти тваринок поважай і казки про них читай”, яка була проведена 16 жовтня у відділі обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів.
Розпочалося свято із «Казки про казку». Діти повинні були назвати якомога більше казок про тварин та охарактеризувати основні персонажі. Найбільш популярними були лисиця, вовк, заєць та ведмідь.
Малята із задоволенням взяли участь у грі «Хто Я», інсценізували казки «Теремок» і «Ріпка», переглянули виставу «Чому Собака живе з Людиною?», через ляльковий театр, виконали завдання «Відобрази тваринку».
Підсумком заходу став майстер-клас «Наші улюблені тварини», під час якого малюки із задоволенням виготовили аплікацію тваринок із ватних тампонів.
Count of comments: 0
Posted on 19 Oct 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.