Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Музичний зорепад сучасної української естради

Українці люблять співати, а наша країна завжди була багата на яскраві голоси і талановитих артистів. З чого починалася сучасна українська естрада, учні 10-го класу Класичного ліцею дізналися, завітавши на музичний вечір у відділі мистецтв «Музичний зорепад сучасної української естради».
А почалося все з фестивалю української музики "Червона рута ". Він став своєрідним ярмарком талантів, а головне, майданчиком, на якому могли заявити про себе молоді українські гурти та виконавці, серед яких - «Океан Ельзи», "Воплі Відоплясова", «Скрябін», Олександр Пономарьов, Ірина Білик та багато інших. Потім були «Територія А», «Фабрика зірок», «Голос країни» тощо. З великим задоволенням учні познайомилися з першими творчими роботами тепер вже відомих виконавців. Якими ж вони були в дитинстві і як змінилися наші зірки, діти дізналися, взявши участь у конкурсі «Впізнай зірку». Наскільки сучасні підлітки обізнані у репертуарах українських зірок, показала гра-пантоміма «Вгадай назву пісні». А безліч прослуханих музичних композицій дарували всім гарний настрій.Count of comments: 0
Posted on 16 Oct 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.