Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


«Слава козацька не вмре, не загине!»

Сьогодні у святковій читальній залі бібліотеки зібралися наші юні читачі. А зібрали усіх разом усмішка, святковий настрій, любов і бадьорість, бажання бути разом і в будні, і в свята.
14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва, День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Бібліотекарі залюбки привітали хлопчиків - майбутніх захисників України зі святом, побажали їм міцного здоров'я та бути справжніми патріотами нашої країни, любити, поважати Батьківщину.
Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу.
Саме з цього приводу бібліотекарі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів запросили до себе читачів-учнів 5 класу Миколаївської ЗОШ №13 та провели літературно-патріотичну гру – змагання «Слава козацька не вмре, не загине».
Спочатку усі разом за допомогою «Козацької вікторини» пригадали героїчне минуле нашого краю, ті далекі часи, коли слава предків наших, відважних козаків, гриміла у всьому світі. Козацьке свято продовжилось цікавими конкурсами: «Сильна рука», «Розумниці», «Запитання із козацької торбинки». Учасники гри продемонстрували свої розумові здібності у конкурсі «Словниковий запас». Діти були такими ж кмітливими, сміливими і завзятими, як колись козаки.
Захід вдало доповнила презентація книжкової виставки-портрету «Козацькі вожді України».
Count of comments: 0
Posted on 13 Oct 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.