Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів

Напередодні Дня Українського козацтва у відділі обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів відбулося свято «Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів». 12 та 13 жовтня читачі-учні 3-Б класу школи № 59 та 4-Б класу школи № 51 довели, що вони справжні українські козачата!
Діти дізналися багато пізнавальної інформації та цікавих фактів про козаків, встигли віртуально помандрувати на острів Хортиця – до «столиці» українського козацтва і навіть проявили себе справжніми акторами, розігравши козацьку народну легенду «Звідкіля пішли запорозькі козаки».
Хлопчикам та дівчаткам дуже сподобалися різноманітні козацькі ігри та конкурси. Діти із задоволенням розгадували ребуси і розшифровували «секретний» козацький лист; з’єднували початок прислів’їв та приказок про козаків з їхніми закінченнями; «варили» козацький обід, «одягали» козака і, звичайно, співали козацьких пісень. Свято справжніх козаків пройшло дружно, весело і завзято!

Count of comments: 0
Posted on 13 Oct 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.