Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Миколаїв - вітрила України!

Миколаївці люблять і шанують своє місто! Тому святкування Дня міста є великою та жаданою подією. Кожен готується до неї по-своєму. Наприклад, працівники відділу мистецтв напередодні свята запросили на справжню архітектурну розвідку містом учнів 10 класу ММК та учнів 8 класу ЗОШ №13.
Для кожної зі шкіл був розроблений свій архітектурний маршрут. Не секрет, що, поспішаючи щодня до школи, не всі звертають увагу на архітектурні шедеври, які зустрічаються на їхньому шляху. А дарма – майже кожна з цих будівель має свою історію. Саме про такі споруди і йшлося на заході. Згадали особняк адмірала Миколи Андрійовича Аркаса, побачили місце, де раніше розташовувався зоопарк та миколаївська громадська бібліотека, помилувалися трамвайною підстанцією та прибутковим будинком Вімута….
Архітектурна розвідка містом виявилася цікавою та пізнавальною. Головним висновком зустрічі стала думка, що потрібно вивчати історію свого міста – це обов’язок кожного миколаївця.
Любіть своє місто, вивчайте його історію, ходіть його вулицями і милуйтеся його архітектурою.
З прийдешнім Днем міста, миколаївці!
Count of comments: 0
Posted on 11 Sep 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.