Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Диво з див, моя чудова Україна
21 серпня, напередодні найголовнішого свята нашої держави – Дня Незалежності України, у відділі обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів відбулася година відкриттів «Диво з див, моя чудова Україна».
Наші активні читачі пригадували історію України – знаменитих князів, славних козаків, побут, мистецтво і традиції українців, державні і народні символи нашої країни. Діти дізналися про Україну, як європейську державу, про сусідів країни, про її природні багатства. Читайликів вразили цікаві факти про області та регіони нашої країни, про знаменитих і видатних людей. Та найбільше сподобалося їм знайомитися з сімкою природних див України: перегляд відеоролика «7 природних чудес України», слайд-шоу і коротенькі розповіді – дітки запам’ятають надовго.
Найголовніше, що сьогодні всі ще раз переконалися, що наша рідна Україна – багата, мальовнича і дивовижна країна, а книжки, з якими познайомилися читачі, ще не раз стануть їм у пригоді.


Count of comments: 0
Posted on 21 Aug 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.