Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


«Прекрасна моя УКРАЇНА»

Не за високими горами, не за далекими лісами є неймовірно прекрасна країна. Не бачите її – озирніться навколо! Нескореність та волелюбство в історії держави, оригінальність міфів та легенд, неповторність традицій та звичаїв, найдавніші архітектурні пам’ятки в Європі дають право кожному українцю пишатися, що він живе у такому славному краї.

А ще Україна - неймовірно красива земля, прекрасна її природа. Її найбільша річка Дніпро тече через усю Україну і впадає у Чорне море. Є багато великих і маленьких річок і озер з чистою, прозорою водою. Краєвиди нашої Батьківщини надзвичайні, казкові. А скільки у нас палаців і замків, які збереглися з минулих століть?! Кожен з них має свою історію і величезну кількість таємниць. А печери?! Це справжня підземна казка!
Бажаєте дізнатися, які дива є в нашій рідній Україні? Тоді запрошуємо всіх вас до відділу обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів познайомитися з книжковою виставкою «Прекрасна моя УКРАЇНА». Маленьких читачів ми не тільки познайомимо з хорошими книгами, які розповідають про Україну, а ще й про ЧУДЕСА України розкажемо!
Чекаємо вас 21 серпня об 11.00

Count of comments: 0
Posted on 20 Aug 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.