Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


По літературному морю на книжкових вітрилах
Як же здорово влітку!!! Відпочинок, морозиво, нові знайомства і подорожі і, звичайно ж, книги! Ось і сьогодні наші читачі, вихованці пришкільного табору відпочинку ЗОШ №51, вирушили у захоплюючу піратську мандрівку. Два веселі пірати Дрейк та Джон Рід запросили малечу на бібліокорабель і вирушили усі разом по літературному морю, піднявши книжкові вітрила.
Справжні випробування чекали на наших бібліопіратів. Під час гри «Рифи» діти переправлялися з корабля на корабель на шлюпках. Кожен зміг проявити свої вміння у виконанні команд, аби довести, що він справжній матрос. Під час подорожі усі опинилися на безлюдному острові, який треба було заселити аборигенами. Морські пригоди продовжилися конкурсом «Казканія» на знання літературних героїв казок.
Сповнені дивовижних вражень, морських захоплень та казкових емоцій юні пірати повернулися додому, де на них чекав піратський кінозал.

Count of comments: 0
Posted on 16 Jun 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.