Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини


Детектив-шоу «Відчуй себе детективом»

Яскравого сонячного дня 15 червня працівники бібліотеки провели незвичайну зустріч - детектив-шоу «Відчуй себе детективом». Під час заходу розглядалося прийняття нових членів до клубу, а також пропонувалося розв’язання неймовірних завдань, а саме: складання фотороботу злочинців, участь у зарядці для юних детективів та збирання речових доказів, які загубили Буратіно, Попелюшка, Мауглі, Снігова Королева та ін.
Діти із завзяттям взяли участь у детектив-шоу. Під час виконання завдань: «Детективна історія» та «Увага! Пограбування!» - учасників перевірили на кмітливість, винахідливість, почуття гумору, завдяки чому розслідування виявилося дуже веселим. Розгадування шифровки за допомогою азбуки танцюючих чоловічків, а також ігри «Детективний словник – знайди пари» та «Слухається справа» змусили юних детективів сконцентрувати увагу та показати свою обізнаність, зокрема, у законах детективного жанру.
Засідання проходило у дуже жвавій атмосфері. Час швидко промайнув. Але ця зустріч – не остання. Чекаємо на нові та ще більш захоплюючі.Count of comments: 0
Posted on 15 Jun 2015 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.