Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Вас запрошує країна вогнів – Азербайджан

19 квітня 2017 року о 15.00 в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна відбулося яскраве палке свято азербайджанської культури «Вас запрошує країна вогнів – Азербайджан», яке було організовано та проведено спільно з Обласною організацією азербайджанскької молоді м. Миколаєва, яку очолює Оруджев Самір Фікратович. Бібліотека плідно співрацює з Радою національних товариств Миколаївської області за комплексною програмою «Дружать діти – дружать народи !» й щомісяця проводить цікаві пізнавальні заходи для читачів про культуру народів, що мешкають на території Миколаївської області.
До заходу оформлено виставку в національному азербайджанському колориті «Азербайджан - палка перлина Каспію», на якій представлено багато інформаційного матеріалу.
Свято азербайджанської культури розкрило різнобарвну та багатовікову культурну спадщину цього кавказького народу, познайомило з пам'ятками культури країни, яку у всьому світі знають як Каспійський Дубай, завдяки багатим природним ресурсам. Читачі та всі відвідувачі цього захопливого дружнього свята змогли побачити народні танці азербайджанців, почути азербайджанську мову у віршах та піснях, а також взяли участь у вражаючих конкурсах та вікторинах, усі учасники відвідали смачну медову пахлаву. Бібліотека гостинно прийняла всіх бажаючих відкрити для себе країну вогнів – Азербайджан, відвідати нашу колоритну мандрівку цією країною разом!

Count of comments: 0
Posted on 20 Apr 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.