Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

О писанко! Ти символ України! Любові й миру вірна берегиня!

Весна в Україні. Воскресає природа, воскресає життя. Надходять Великодні свята. І беруться українці за виготовлення крашанок, дряпанок та розписування писанок – символів Великодня, весни, вічності життя.
У ці передсвяткові дні відділ масової роботи та естетичного виховання запросив на фольклорну мозаїку «О писанко! Ти символ України! Любові й миру вірна берегиня!» учнів 3-В класу ЗОШ №59 та учнів 3 класу ЗОШ №13.
Скільки всього цікавого та пізнавального дізналися діти: про історію виникнення писанки і про її роль у весняних обрядах; які є види великодніх яєць; що символізує орнамент, який наноситься на яйце; про музей Писанки, про майстрів-мікромініатюристів та майстрів з різьблення яєць. До того ж, ще й пограли у великодні ігри ««Ловися, писанко, велика та маленька» та «Великодня естафета».
Вітаємо всіх з Великодніми святами! І неважливо, який вид оздоблення писанки ви оберете – головне, щоб вона вийшла гарна і несла добро і щастя людям!


Count of comments: 0
Posted on 14 Apr 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.