Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Вірменія – країна, що вміє подобатись15 березня 2017 р. у Обласній бібліотеці для дітей ім. В. Лягіна відбулася яскрава зустріч у вірменському арт-салоні «Вірменія – країна, що вміє подобатись». Арт-салон гостинно прийняв гостей свята, звучала вірменська музика, вірші, народні пісні вірменською мовою, діти грали відомі музичні композиції вірменських композиторів на піаніно, у залі панувала атмосфера свята та тепла. Велику допомогу у організації заходу надали Захарян Л.А., викладач історії та Хачатурян Ю.Г., викладач вірменської мови недільної вірменської школи, які захоплююче та яскраво розповіли про свою Батьківщину – Вірменію, відкрили незнайомі сторінки її історії та культури, познайомили гостей арт-салону з яскравим та багатовіковим колоритом культурної спадщини вірменського народу.
Цей захід був організований бібліотекою та Спілкою вірмен України в Миколаївській області за сприяння Ради національних товариств Миколаївської області в рамках діючої бібліотечної програми «Миколаївщина багатонаціональна» .
Count of comments: 1
Posted on 15 Mar 2017 by admin

by Jean @ 31 Mar 2017 09:25 am
Ooooh, ik hoop op snel een mooie na-maak van deze prachtige tas! Haha! Hij is geweldig!Ik hoop dat hij snel om je arm heen mag bungelen! Voor zo ver ik je G6;ken&#82281, vind ik hem heel goed bij je passen!
Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.