Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Слава Шевченка – слава України


Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просягає веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

До дня народження великого Кобзаря працівниками бібліотеки було проведене літературно-музичне свято «Слава Шевченка – слава України» для учнів 6-9 класів ЗОШ №13.
Метою заходу стало не просто вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, а й спонукати школярів серцем і душею спробувати відчути його невмирущість, дещо по - новому відкрити для себе велич образу митця, його нелегку життєву і творчу долю.
Під час зустрічі діти ззалюбки брали участь у таких творчих інтерактивних складових, як «Літературний ребус», «Поетичні розсипанки», «Секретна абетка» та «Художній калейдоскоп». Свято супроводжувалось медіа презентацією життевого та творчого шляху Шевченка, декламацією поезій Кобзаря та його мудрих висловів. Важко сказати, коли нам більше потрібний був Шевченко - чи в минулому столітті, коли в мороці пробивали українці стежку, чи тепер, коли відроджується так нелегко наша Україна? Мабуть, зараз таки більше.


Count of comments: 0
Posted on 13 Mar 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.