Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Новини

Мандруючи Японією

Відділ масової роботи та естетичного виховання продовжує знайомити своїх читачів з країною ранкового сонця – Японією.
5 березня до відділу завітали вихованці спеціальної школи-інтернату №3 на арт-знайомство «Мандруючи Японією». Віртуальне знайомство почали з музеїв. Їх у Японії безліч, але свою увагу ми зупинили на найнезвичайніших (Музей Мірайкан, або «Музей майбутнього», Музей аніме тощо). Окрім музеїв, Японія відома своїми неповторними храмами, які вражають своєю красою (п’ятиярусна пагода храмового комплексу Хорюдзі, храм Рьоандзі…). Звичайно, своєю увагою не оминули мініатюрну японську скульптуру, а саме нецке. Вдосталь надивившись на статичні об’єкти мистецтва і культури, бібліотекарі запропонували поспостерігати що-небудь в динаміці, наприклад, театр Кабукі. А ще Японія подарувала світові багато різноманітних технік рукоділля (кульки темарі, амігумі, оригамі, кусудамі, кірігамі тощо).
Звичайно, говорити про японське рукоділля і при тому не спробувати щось зробити власноруч – неможливо. Тому у всіх присутніх і була можливість спробувати свої власні сили у виготовленні фігурок оригамі.
А всіх, хто цікавиться незвичайною та дивовижною країною – Японією та її культурою, ми запрошуємо до бібліотеки. Для вас бібліотекарі підготували багато книжкових виставок та переглядів з цієї теми. Приходьте і читайте, і якщо ви ще не закохалися в Японію, будьте певні – познайомившись з нею, ви залишитесь її прихильником назавжди.

Count of comments: 0
Posted on 06 Mar 2017 by admin

Name: Remember me
E-mail: (optional)
Smile:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews

© 2008 - 2017. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.