Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Моя Миколаївщина


      Моя Миколаївщина  Туристичними стежками Миколаївщини

Туристичними стежками Миколаївщини

Бібліографічно-фактографічний путівник

Скачати веб-урок «Туристичними стежками Миколаївщини»

Дорогі друзі!

    Запрошуємо вас до захоплюючої мандрівки «Туристичними стежками Миколаївщини». Ви дізнаєтесь про своєрідну, та неповторну природу Миколаївської області і будете приємно здивовані її чарівними краєвидами та дивовижними куточками.
    Головна мета, яку ми поставили перед собою, вирушаючи у подорож,– ознайомити вас з унікальними об’єктами, які можуть стати успішною візитною карткою нашого краю, привернути увагу до проблем охорони навколишнього середовища та сприяти їх збереженню. Природні чудеса достойні не тільки того, щоб ними милувалися та пишались, їм необхідне бережливе ставленя і небайдужість людей. Природа краю потребує нашого захисту.
    Запрошуємо вас до захоплюючої мандрівки туристичними стежками Миколаївщини, а щоб краще зорієнтуватися, до вашої уваги пропонуємо бібліографічно-фактографічний путівник.

    Матеріал в ньому розташований у таких розділах-маршрутах:

     У межах розділів література розміщена в алфавітному порядку авторів та назв книг і статей.
     Список призначений для широкого кола читачів, а саме: для учнів середнього шкільного віку, для їх батьків, вчителів, працівників дитячих бібліотек.

Приємних вам подорожей!
Миколаївська область. Промо-ролик 
© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.