Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Моя Миколаївщина


      Моя Миколаївщина  Обираємо професію – крок за кроком

Обираємо професію – крок за кроком
профорієнтаційний путівник

Укладач Л. Г. Шевцова
Юні друзі !

     «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», – сказав давньокитайський філософ Конфуцій. Чудові слова! Як же, скажете ви, вибрати майбутню професію, від якої співає душа, життя стає цікавим, насиченим, успішним? Адже немає нічого гіршого, коли людина тягне сірі будні на нелюбимій роботі. Звичайно, нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє. У житті людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Вибір, від якого надалі залежатиме її доля. Адже цей вибір дуже складний. Як важливо не помилитися і знайти свою, тільки свою дорогу в професії. І для цього дуже важливо вивчити свої здібності, визначити орієнтири. Давайте разом спробуємо зазирнути в цей світ професій.
     Пропонуємо вам познайомитися з профорієнтаційним путівником «Обираємо професію – крок за кроком», де представлено інформацію про навчальні заклади міста Миколаєва.
     Покажчик складений на основі фонду Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна та ресурсів мережі Інтернет.


     Матеріал представлений за такими розділами:

  1. Вища освіта
  2. Професійно-технічна освіта
  3. «PROFI – СТАРТ» в Миколаєві© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.